Norman Security Suite 8 na 4 lata za darmo

Dodał: admin grudzień - 7 - 2011

W połowie zeszłego roku informowałem o promocji, która umożliwiała zdobycie darmowej licencji na pakiet zabezpieczający od firmy Norman wraz z kluczem aktywnym aż przez 4 lata. Okazuje się, że producent ponowił promocję i po raz kolejny do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu Norman Security Suite 8 wraz z kluczem licencyjnym ważnym przez 4 lata. Standardowa cena tego produktu z roczną subskrypcją to ok. 60$, promocja jest więc bardzo ciekawa. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Mimo, że tak jak wspomniałem na wstępie, Norman ASA był pionierem w dziedzinie oprogramowania antywirusowego, niestety w którymś momencie coś poszło nie tak i dzisiaj produkty z tej stajni są raczej mało znane i nie cieszą się popularnością ze strony użytkowników. Jak widać, producent jednak nie składa broni i walczy o udział w rynku za pomocą promocji, które pod względem ważności klucza licencyjnego mocno przebijają dotychczasowe oferty innych producentów oprogramowania antywirusowego.

Jeżeli chodzi o sam pakiet to producent oferuje kilka modułów zapewniających kompleksową ochronę komputera. W skład pakietu wchodzą następujące moduły:

 • Antywirus
 • Antyspyware
 • Antyspam
 • Zapora sieciowa
 • Ochrona rodzicielska
 • Antyphishing
 • Wykrywanie rootkitów
 • Wygaszacz ekranu ze skanerem malware

W sieci nie znajdziemy zbyt dużo testów i dotyczących Norman Security Suite. Z tych które przejrzałem wynika, że producent programu robi znaczące postępy by dogonić jakością współczesne oprogramowanie antywirusowe, to jednak ciągle sporo brakuje mu do czołówki. Pakiet zawiera ładny i przystający do współczesnych standardów interfejs graficzny, ale w dziedzinie wykrywalności wirusów jest jeszcze sporo do nadrobienia.

Jak zdobyć Norman Security Suite 8 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać odpowiedni plik instalacyjny pakietu. Producent zapewnia dwie wersje – odpowiednio dla systemów: 32- oraz 64-bitowych.

Strona promocji


4 komentarze to “Norman Security Suite 8 na 4 lata za darmo”

 1. Amon pisze:

  nie ma jeszcze „opojka” ?

 2. Opojek pisze:

  Widzę, że ktoś tu ma dobry humor.

 3. adam pisze:

  ja już nie potrzebuję żadnych avg,avir i innych normanów.he he.sugerując się testem na tej stronie : http://www.virusbtn.com/vb100/rap-index.xml,zainstalowałem UnThreat Anti-Vir.Przede wszystkim leciuteńki.Prosty.Ładny dla oka i ufam testowi,że również skuteczny. :D

 4. Stanisław pisze:

  Zainstalowałem go na XP i……..szybko odinstalowałem.Przy instalacji dałem mu opcję „custom” to zajął mi ponad 500MB i bardzo mocno spowolnił komputer.W antyspywarowym programie Spyware Doctor® wykrył wirusa.Chętnych używania tego programu informuję że można przeprowadzić upgrade do polskiej wersji.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.