Ocster Backup Pro 7 za darmo

Dodał: admin grudzień - 29 - 2011

Jak bumerang – chociaż jednak po nieco dłuższej przerwie – powracają promocję organizowane przez niemiecką firmę Ocster, specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania do archiwizacji i tworzenia kopii zapasowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ocster Backup Pro w wersji 7. Koszt zakupu tego narzędzia przez internetowy sklep producenta to obecnie 40 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Dzięki akcji niemieckiego czasopisma Computer Bild po raz kolejny możemy stać się posiadaczami legalnego oprogramowania marki Ocster. Zwróćmy jednak uwagę, że o ile zazwyczaj producent ten rozdaje starsze wersje swoich produktów, to dziś mamy okazję zdobyć najnowszą obecnie dostępną w sprzedaży wersję programu Ocster Backup Pro 7.

Ocster Backup Pro 7 to narzędzie służące do łatwego i szybkiego wykonywania kopii zapasowych, a także ich przywracania. Jak deklaruje producent programu, aplikacja w wersji 7 kontynuuje tradycje swojego poprzednika w byciu narzędziem o maksymalnie prostej obsłudze i skutecznym działaniu wykonującym automatycznie kopie zapasowe wybranych danych.

W siódemce oprócz znanej już z poprzednich wersji  produktu funkcji „Versioning” pozwalającej na archiwizowanie archiwizowanie naszych plików w różnych wersjach uwzględniających kolejne ich modyfikacje, znalazły się m.in. takie usprawnienia jak ponownie ulepszony i pracujący szybciej silnik programu czy możliwość tworzenia kopii całego systemu (obrazy systemu w formacie VMDK).  Z tabeli na stronie producenta wynika również, że Ocster Backup Pro 7 umożliwia tworzenia bootwalnych płyt ratunkowych.

Ocster Backup Pro 7 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008 (w tym również wersje 64-bitowe wymienionych systemów). Program wymaga przynajmniej 512 MB pamięci RAM oraz 125 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 7 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z odsyłacza Download Ocster Backup Pro 7, by pobrać plik instalacyjny produktu.

UWAGA! Z komentarzy internautów wynika, że plik należy pobierać tylko dziś – 29 grudnia. W innym przypadku ściągniemy tylko 90-dniową wersję testową.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.