O&O DiskImage 5.6 Professional za darmo

Dodał: admin grudzień - 31 - 2011

Kolejna szybka akcja rozdawnicza, przygotowana przez ekipę Download Creaw. Do wzięcia jest tym razem narzędzie do tworzenia kompletnych kopii zapasowych systemu oraz dysków twardych, przygotowane przez firmę O&O. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu O&O DiskImage w wersji 5.6 Professional. Skorzystanie  z tej akcji pozwoli zaoszczędzić równowartość 30 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z promocji można korzystać aż do końca bieżącego roku. ;)

 

O&O DiskImage 5.6 Professional to funkcjonalne narzędzie, które pomoże zautomatyzować i usprawnić proces tworzenia kopii zapasowych ważnych plików oraz systemu poprzez tworzenie obrazów całych dysków lub partycji. Stworzone z pomocą programu obrazy mogą zostać następnie zapisane na innym dysku lub partycji, a także na dyskach sieciowych. O&O DiskImage 5.6 Professional oferuje przy tym możliwość szyfrowania tworzonych kopii zapasowych, a także kompresję w celu zaoszczędzenia cennego miejsca.

O&O DiskImage 5.6 Professional jest produktem bardzo prostym w obsłudze. Producent zapewnia, że stworzenie kopii zapasowej to kwestia zaledwie kilku kliknięć. W aplikacji zaimplementowano funkcję MIR, dzięki której stworzony na jednym komputerze kompletny obraz systemu możemy odtworzyć na zupełnie innej maszynie bez obaw o problemy związane z faktem, że między maszynami występują różnice w konfiguracji sprzętowej. Jest to funkcja szczególnie przydatna w przypadku przeprowadzki na nowy komputer.

W O&O DiskImage 5.6 Professional znalazło się również kilka bardziej zaawansowanych funkcji, jak np. mechanizm planowania automatycznych backupów czy opcja tworzenia przyrostowych kopii zapasowych. Aplikacji możemy także z powodzeniem użyć do operacji klonowania dysków. Serwis organizujący promocję wskazuje ponadto, że w O&O DiskImage 5.6 Professional mamy możliwość tworzenia bootwalnych płytek ratunkowych z wykorzystaniem środowiska WinPE.

Jak zdobyć O&O DiskImage 5.6 Professional za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji, a następnie utworzyć darmowe konto w systemie serwisu lub po prostu zalogować się, jeżeli już takowe posiadamy.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.