PureSync PC-WELT-Edition za darmo

Dodał: admin grudzień - 19 - 2011

Nowy tydzień w kalendarzu adwentowym czasopisma PC Welt zaczyna się od promocji oprogramowania firmy Jumping Bytes, służącego do tworzenia kopii zapasowych oraz synchronizowania plików i folderów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu PureSync w specjalnej wersji PC-WELT-Edition. Standardowa wersja tego produktu jest obecnie oferowana w cenie ok. 15 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Jak sama nazwa wskazuje, PureSync PC-WELT-Edition to narzędzie przeznaczone do synchronizowania wskazanych plików i folderów, które przyda się przede wszystkim osobom przechowującym kopie swoich danych na dodatkowych nośnikach i chcących posiadać zawsze aktualne pliki bez potrzeby ich monitorowania i ręcznego kopiowania. Producent wskazuje, że systemy Vista oraz 7 co prawda posiadają wbudowane narzędzia do synchronizacji i backupu, jednak są niewygodne w użyciu. Z pomocą przychodzi PureSync jak bardziej funkcjonalny i dużo prostszy w obsłudze zamiennik systemowego mechanizmu.

Firma Jumping Bytes udostępnia dwie wersje swojego produktu: całkowicie bezpłatną do użytku domowego wersję Personal oraz płatną wersję Pro. W zasadzie brakuje natomiast informacji czym tak naprawdę jest wersja PC-WELT-Edition. Można podejrzewać, że jest to albo płatna odmiana z okrojonym wachlarzem funkcji, albo całkowicie funkcjonalna odmiana płatnego rozwiązania, pozbawiona np. wsparcia technicznego.

PureSync PC-WELT-Edition potrafi synchronizować dane z lokalnymi dyskami twardymi, serwerami FTP, niektórymi urządzeniami MTP, a także posiada wsparcie dla WebDAV. W aplikacji zostało zaimplementowanych kilka metod porównywania plików. Nie ma problemów z synchronizacją aktualnie otwartych lub zablokowanych danych oraz plików o rozmiarze przekraczającym 4GB. PureSync PC-WELT-Edition potrafi automatycznie usuwać pliki, które zostały usunięte w miejscu źródłowym. Posiada także funkcje przywracania plików i cofania wprowadzonych zmian. Nie mogło również zabraknąć opcji planowania i wykonywania automatycznych synchronizacji w określonych odstępach czasu.

PureSync PC-WELT-Edition uruchomimy bez problemy na systemach operacyjnych Microsoft Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7, Server 2003, 2003 R2, 2008, 2008 R2 (włączając w to również wersje 64-bitowe). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.3 MB.

Jak zdobyć PureSync PC-WELT-Edition za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z przycisku Zur Vollversion, by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.