Smideo HD 2012 przez 48 godzin za darmo

Dodał: admin grudzień - 10 - 2011

Trwa ofensywa marketingowa niemieckiego producenta oprogramowania, firmy Abelssoft. To już jedna z kolejnych w ostatnich dniach promocji, w której do zdobycia jest tym razem narzędzie do tworzenia wysokiej jakości pokazów slajdów. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu  Smideo HD w wersji 2012. Standardowa cena tego produktu w internetowym sklepie Abelssoft to 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja  będzie aktywna przez 48 godzin od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Smideo HD 2012 to bardzo prosty w obsłudze program, pozwalający przemienić zdjęcia z wakacji czy rodzinnych uroczystości w efektownie wyglądające pokazy slajdów w formie plików wideo. Smideo HD daje możliwość dołączania klipów wideo z internetu oraz nagrywania obrazu z ekranu komputera. Oprócz tego do gotowego pokazu slajdów możemy dołączyć podkład dźwiękowy w formie plików MP3 lub narracji nagranej z użyciem podłączonego do komputera mikrofonu.

Simdeo w wersji HD umożliwia tworzenie plików wideo o nieograniczonej długości i do rozdzielczości zgodnej ze standardem HD  – 1920×1080. Smideo HD 2012 potrafi także nagrać przygotowany pokaz slajdów na płytce CD lub DVD.

Najważniejsze cechy programu Smideo HD 2012:

  • Tworzenie animowanych pokazów slajdów z wykorzystaniem zdjęć i klipów wideo
  • Możliwość osadzania klipów z Internetu oraz screencastów
  • Opcja dodawania podkładu dźwiękowego oraz nagrywania dźwięku
  • Możliwość dodawania tekstu
  • Pełne wsparcie dla plików w standardzie HD oraz możliwość nagrywania płyt
  • Kompatybilność z Windows XP, Vista and Windows 7

Jak zdobyć Smideo HD 2012  za darmo?

Należy w tym celu odwiedzić stronę organizatora promocji. W dolnej części zamieszczono w formie czystego tekstu odnośnik pozwalający na pobranie promocyjnego pliku instalacyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.