SnowFox Screen Recorder za darmo

Dodał: admin grudzień - 7 - 2011

Znana nam już z częstych ofert promocynych firma SnowFox Software wydała zupełnie nowy produkt, który pomoże nam w przechwytywaniu oraz nagrywaniu obrazu i dźwięku z ekranu komputera. Z tej okazji czeka nas szybka akcja rozdawnicza. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SnowFox Screen Recorder. Producent wycenił to narzędzie na ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty promocyjnej możemy skorzystać tylko do 11 grudnia.

 

SnowFox Screen Recorder to funkcjonalne narzędzie przeznaczone do przechwytywania i nagrywania obrazu z ekranu komputera oraz towarzyszącego mu strumienia audio lub ścieżki dźwiękowej z mikrofonu. Przechwycony materiał filmowy może zostać zapisany w jednym z popularnych formatów archiwizacji multimediów: AVI, WMV, MP4, MPEG-1, MPEG-2, FLV, SWF.

Jak zapewnia producent, z pomocą SnowFox Screen Recorder, możemy nagrywać dowolną część ekranu komputera, śledzić ruchy kursorem oraz dodawać dodatkową narrację, za pomocą podłączonego do komputera mikrofonu. W programie znalazły się również funkcję umożliwiające np. wykluczanie z nagrywanego obraz kursora myszki, definiowanie skrótów klawiszowych czy określanie obszaru, z którego będzie przechwytywany obraz. SnowFox Screen Recorder może przydać się do tworzenia prezentacji wideo, przewodników, instrukcji oraz filmów instruktażowych, a także nagrywania obrazu z gier.

Jak zdobyć SnowFox Screen Recorder za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę domową produktu. Umieszczono tam pole pozwalające na wprowadzenie adresu e-mail i w rezultacie uzyskanie darmowego klucza licencyjnego, umożliwiającego aktywację produktu. Po wpisaniu adresu zostaniemy przeniesieni na stronę zawierającą nasz indywidualny klucz oraz link do pobrania instalatora.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.