uRex Video Converter Platinum ponownie za darmo

Dodał: admin grudzień - 6 - 2011

Na akcję rozdawniczą ze swoimi produktami w roli głównej, po raz kolejny zdecydowała się firma uRexsoft. Z okazji zbliżających się świąt możemy ponownie zaopatrzyć się w narzędzie do konwertowania plików wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu uRex Video Converter Platinum. Od czasu ostatniej akcji standardowa cena produktu wzrosła do ok. 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do 30 grudnia.

 

uRex Video Converter Platiunum oferuje funkcjonalne i profesjonalne rozwiązania w dziedzinie konwersji materiału filmowego, pozwalając na przetwarzanie wszystkich najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo na komputerach PC, do postaci plików w formatach AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP, oraz plików audio MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, OGG.

Jak wskazuje producent, uRex Video Converter Platinum potrafi także przygotować materiał wideo dla urządzeń przenośnych, takich jak np. PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, telefony Google, iPad, iPad2 i innych tego typu urządzeniach.

Najważniejsze funkcje programu uRex Video Converter Platinum:

  • Wsparcie dla wszystkich najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo i audio, w tym również plików w standardzie HD, jak np. AVCHD (MTS, M2TS), TS, H.264/AVC, MKV.
  • Konwersja popularnych formatów, takich jak AVI, MPEG, WMV, MP4, DivX, RM, MOV, oraz FLV.
  • Wsparcie dla niemal wszystkich urządzeń multimedialnych, jak np. PS3, iPhone,iPod, iPad/iPad2, Apple TV, Xbox, Wii, telefony Google.
  • Wsparcie dla technologii NVIDIA CUDA oraz ATI Stream.
  • Edycja, dzielenie i łączenie plików wideo podczas konwersji.

uRex Video Converter Platinum współpracuje z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98/ NT/ 2000/ 2003/ XP/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to  8.88 MB. Licencja z niniejszej promocji nie upoważnia do bezpłatnych aktualizacji, ale zawiera bezpłatną pomoc techniczną ze strony producenta.

Jak zdobyć uRex Video Converter Platinum za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy specjalną, świąteczną promocji. Producent udostępnia tam link do pobrania pliku instalacyjnego programu oraz kod licencyjny niezbędny do aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.