WebcamMax przez 24h za darmo

Dodał: admin grudzień - 10 - 2011

Z serią bezpłatnych promocji komercyjnego oprogramowania rusza również serwis Softpedia. Tym razem bez konieczności pisania komentarzy i liczenia na łut szczęścia. Dziś do wzięcia jest program do modyfikowania obrazu z kamery internetowej. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WebcamMax. Standardowo produkt ten oferowany jest w cenie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

WebcamMax to aplikacja zaprojektowana po to, by uczynić korzystanie z kamerki internetowej nieco bardziej zabawnym i interesującym zajęciem. Aplikacja pozwala na modyfikację obrazu z kamery poprzez dodawanie efektów graficznych lub dodatkowych elementów i dalsze przesyłanie tak spreparowanego strumienia. Producent zapewnia, że WebcamMax współpracuje z wszystkimi komunikatorami internetowymi i innym oprogramowaniem pozwalającym na korzystanie z internetowej kamery.

Co potrafi WebcamMax? Wykorzystując dostępne w programie funkcje możemy np. zmienić naszą twarz przygotowując wirtualny make-up lub wklejając głowę innej osoby. Możemy również zdecydować się na podmianę obrazu pobieranego z kamery na klip wideo zapisany na dysku twardym lub statyczny plik graficzny. Narzędzie obsługuje również tryb PiP (obraz w obrazie), dzięki czemu na obrazie z kamery możemy osadzać dodatkowe elementy multimedialne. W WebcamMax nie zabrakło również funkcji nagrywania transmitowanego obrazu lub zapisywania pojedynczych klatek obrazu.

Jak zdobyć WebcamMax za darmo?

Wystarczy przejść na strony Softpedii i kliknąć w link umieszczony w dolnej części wpisu. Zostaniemy wówczas przeniesieni do formularza umożliwiającego zdobycie bezpłatnego klucza licencynego.

Strona promocji

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.