WebSite X5 Smart 9 za darmo

Dodał: admin grudzień - 13 - 2011

Z kolei w adwentowym kalendarzu niemieckiego odpowiednika magazynu PC Wowrld tym razem oprogramowanie dla osób chcących zaprojektować i stworzyć własną stronę internetową w trybie wizualnym, a stworzone przez firmę Incomedia. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WebSite X5 w wersji Smart 9. Standardowa cena tego produktu w internetowym sklepie producenta to 39 zł. Producent na swojej stronie chwali się, że wyposaża produkt w interfejs m.in. w języku polskim.

 

WebSite X5 Smart 9 to najnowsza wersja nieco uproszczonego oprogramowania do tworzenia własnych stron internetowych. Jest to bowiem bardziej rozbudowana wersja produktu od oferowanego całkowicie za darmo wariantu Website X5 Free, a jednocześnie najuboższa spośród wszystkich płatnych wersji.

Firma Incomedia podczas tworzenia tego produktu starała się przygotować aplikację pozwalającą na projektowanie stron w trybie wizualnym, czyli bez potrzeby znajomości języka HTML. Dodatkowym ukłonem w stronę mniej zaawansowanych użytkowników jest oparcie koncepcji działania WebSite X5 Smart 9 o tryb kreatora, który pozwala na stworzenie własnej strony www po przejściu zaledwie 5 prostych kroków.

WebSite X5 Smart 9 został wyposażony we wbudowany zestaw ponad 250 szablonów stron . Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by dostarczone szablony modyfikować wedle własnego uznania. Znajdziemy tu także możliwość generowania dynamicznych menu oraz osadzania na stronie plików wideo oraz animacji flash. WebSite X5 Smart 9 posiada ograniczenie w postaci całkowitej liczby podstron w projektowanej witrynie. Limit dla tej wersji wynosi 25 stron.

Nieco bardziej zaawansowanych użytkowników zainteresuje wbudowany w WebSite X5 Smart 9 tekstowy edytor HTML oraz klient FTP umożliwiający wrzucanie gotowej strony na serwer, bez potrzeby instalacji dodatkowych aplikacji.

Producent zapewnia, że WebSite X5 Smart 9 będzie bez problemów współpracował z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98, Me, 2000, XP, Vista, 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 71.7 MB.

Jak zdobyć WebSite X5 Smart 9 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z przycisku Zur Vollversion, by pobrać plik instalacyjny programu. Na stronie opublikowano też odsyłacz pozwalający na rejestrację w serwisie Website X5 i uzyskanie bezpłatnego klucza licencyjnego.

Strona promocji


6 komentarzy to “WebSite X5 Smart 9 za darmo”

 1. przemo77 pisze:

  Niestety odsyłacz do zarejestrowania programu NIE DZIAŁA ,używanie tego programu NIE JEST MOŻLIWE

 2. Tomek pisze:

  Ja akurat mam ten program z magazynu PcFormat. Można go jeszcze kupić. Polecam, dobry.

 3. admin pisze:

  @przemo77 zaznacz tekst odsyłacza i ręcznie skopiuj do paska adresu. Potem się rejestrujesz, potwierdzasz e-mail i jeszcze raz wchodzisz na pierwszy link, po czym się logujesz na utworzone konto. Wówczas na stronie wyświetli się klucz licencyjny.

 4. tedi13 pisze:

  Witam!
  Z tą rejestracją to jest trochę dziwnie. Ja kopiowałem adres, wklejałem nic nie pomagało, w angielskiej i niemieckiej wersji językowej- to samo czyli nic. Dopiero po użyciu mojego drugiego adresu e-mail z Tlenu poszło jak po maśle. Pierwszy adres był z Onetu. Może oni ( INCOMEDIA ) nie lubią Onetu?
  Pozdrawiam tedi13

 5. przemo77 pisze:

  Serdeczne dzięki dla Administratora za pomoc ja mam adres na gmailu poszło bez problemu .Ale mam pytanie jeśli dobrze przeczytałem ograniczeniem tej wersji jest 25 podstron czyli można wykonać dowolną ilość różnych witryn internetowych pod warunkiem ,że witryna nie będzie miała więcej niż 25 podstron ? czy limit ten dotyczy też stron czy tylko podstron

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.