Winter Wonderland 3D Screensaver za darmo

Dodał: admin grudzień - 21 - 2011

W kalendarzu adwentowym magazynu Chip nie będzie tym razem żadnego programu ani gry, jest za produkt dla osób chcących poczuć świąteczny klimat podczas pracy z komputerem – do wzięcia jest pakiet wygaszacza ekranu wraz z animowaną tapetą na pulpit. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja produktu Winter Wonderland 3D Screensaver and Animated Wallpaper. Standardowa cena tego produktu to ok. 10$. Aplikacja może się z nami porozumiewać w języku angielskim.

Jeśli lubicie przystrajać i upiększać swój komputer, a także dopasowywać jego szatę graficzną do atmosfery świąt, to dzisiaj możecie zgarnąć właśnie tematyczny wygaszacz ekranu oraz towarzyszącą mu animowaną tapetę pulpitu. Kilka dni temu w serwisie Giveaway of the Day do wzięcia był podobny produkt, jednak tamten wyprodukowała firma Astro Gemini Software, natomiast sponsorem dzisiejszej promocji jest 3Plane Soft. Jeżeli ktoś więc lubi tego typu aplikacje to dzisiaj do wzięcia jest kolejny produkt do kolekcji.

Winter Wonderland 3D Screensaver to fantastyczny wygaszacz ekranu, który sprawi, że na ekranie naszego kompuera zagości prawdziwa atmosfera białych Świąt Bożego Narodzenia. Wygaszacz został wyposażony w szereg opcji i ustawień pozwalający na indywidualne dopasowanie detali, np. mamy możliwość definiowania ustawień dotyczących obecnego na animacji śniegu.

Aplikacja została wyposażona również w klimatyczny podkład dźwiękowy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by samodzielnie zdefiniować pliki dźwiękowe odtwarzane podczas pracy produktu. Podczas wyświetlania animacji na ekranie umieszczony jest mały zegar. Możemy go wyłączyć używając klawisza „C”. Wraz z wygaszaczem ekranu wyświetlana jest również świąteczna, animowana tapeta pulpitu, ale możemy ją wyłączyć w ustawieniach wygaszacza.

Winter Wonderland 3D Screensaver and Animated Wallpaper uruchomimy bez problemów na systemach Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22.3 MB.

Jak zdobyć Winter Wonderland 3D Screensaver za darmo?

Wystarczy skorzystać z przycisku Zum Download, by pobrać plik instalacyjny produktu.

Strona promocji


1 komentarz to “Winter Wonderland 3D Screensaver za darmo”

  1. Jan pisze:

    Brak linku do „paczki”

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.