WinX Blu-ray Decrypter za darmo

Dodał: admin grudzień - 20 - 2011

Właśnie zorientowałem się, że dawno już nie było żadnej promocji od Digiarty Software. Niema jednak powodów do płaczu, bo ów producent właśnie prowadzi świąteczno-noworoczną akcję, w której do wzięcia jest narzędzie do tworzenia kopii zapasowych dysków Blu-ray. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX Blu-ray Decrypter. Produkt jest obecnie dostępny w sprzedaży w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna aż do 5 stycznia. Pula licencji ograniczona do 30 000 sztuk.

WinX Blu-ray Decrypter to narzędzie, które potrafi zdekodować każdy dysk Blu-ray z filmową zawartością. Firma Digiarty Software chwali się, że produkt ten potrafi nawet odczytać filmy szyfrowane z użyciem najnowszych systemów AACS MKB v25, BD+oraz BD-Live, itd. Aplikacja potrafi również dokonać transformacji filmów Blu-ray z obrazem 3D do postaci standardowego dwuwymiarowego wideo.

W WinX Blu-ray Decrypter zaimplementowano dwie metody kopiowania dysków Blu-ray – tryb pełnej kopii zapasowej oraz tryb kopiowania głównego tytułu. Efektem pracy aplikacji jest zapisanie zdekodowanych folderów płyty Blu-ray albo plików wideo HD M2TS na dysku twardym komputera.

WinX Blu-ray Decrypter -podobnie jak inne produktu tego procenta – zapewnia wysoką jakość przetwarzanego materiału filmowego. Z kolei szybkość dekodowania zapewniona została poprzez obsługę instrukcji MMX, SSE, SSE2, SSE 3, wsparcie dla procesorów wielordzeniowych oraz obsługę pamięci cache w czytniku Blu-ray. Producent deklaruje, że skopiowanie całej płyty Blu-ray trwa około 25 minut.

W informacji prasowej udostępnionej przez firmę Digiarty Software czytamy, że WinX Blu-ray Decrypter nie jest produktem nowym, ale producent chciałby poprzez niniejszą promocję przypomnieć o jego istnieniu. Programiści firmy przeprowadzili bowiem ostatnio prace modernizacyjne, których wynikiem jest ulepszony silnik deszyfrujący filmy oraz odświeżony interfejs użytkownika.

Według  zapewnień producenta WinX Blu-ray Decrypter będzie współpracował z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98/ NT/ 2000/ 2003/ XP/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.40 MB.

Jak zdobyć WinX Blu-ray Decrypter za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i kliknąć przycisk Get Register Code. Zostanie wówczas wyświetlona plansza z naszym kodem licencyjnym oraz odnośnikiem do pobrania pliku instalacyjnego produktu. Jeśli wierzyć zamieszczonym tam statystykom, z promocji skorzystało już ponad 17 000 osób.

Klucz z tej promocji należy aktywować do 15 stycznia.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.