WISE-FTP 6 za darmo

Dodał: admin grudzień - 7 - 2011

Internetowy serwis niemieckiego odpowiednika magazynu komputerowego PC World przygotował dziś w swoim kalendarzu adwentowym promocję oprogramowania od firmy AceBit, będącego klientem FTP. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WISE-FTP w wersji 6. Aktualnie dostępna w sprzedaży wersja 7 jest oferowana standardowo w  cenie 50 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

I tym razem współpracujący z z magazynem PC Welt producent oprogramowania nie zdecydował się na udostępnienie najnowszej wersji swojego produktu. Oferowany program WISE-FTP 6 to jednak wersja tylko o oczko niższa od obecnie dostępnej na sklepowych półkach „siódemki”. Możemy więc przypuszczać, że program nie jest mocno przestarzały i może z powodzeniem sprawdzić się w pracy z komputerem.

WISE-FTP 6 to program z gatunku klientów FTP, czyli narzędzi umożliwiających połączenie z serwerem FTP i wygodne wykonywanie operacji na plikach czy transferowanie danych. Trzeba przyznać, że w Internecie możemy znaleźć całe mnóstwo tego typu aplikacji, zarówno tych płatnych, jak i oferowanych zupełnie za darmo. Czym wyróżnia się WISE-FTP?

Sam producent tak przedstawia najważniejsze cechy produktu WISE-FTP 6:

 • Możliwość podłączania do dowolnego serwera FTP
 • Intuicyjny interfejs użytkownika: Dzięki środowisku podobnemu do Eksploratora Windows, praca ze zdalnymi serwerami jest bardzo prosta i przypomina używanie lokalnych nośników danych
 • Bezpieczne przesyłanie danych: Możliwość korzystania z protokołów SSH File Transfer Protocol (SFTP) oraz FTPS (FTP/SSL)
 • Możliwość równoległego transferu kilku plików do jednego lub wielu serwerów
 • Zintegrowany edytor HTML pozwalający na edycję plików tekstowych oraz HTML bezpośrednio na serwerze FTP.
 • Moduł szybkiego podglądu plików.
 • WISE-FTP Task Planner – Możliwość wygodnego planowania zadań transferu plików
 • I wiele więcej.

WISE-FTP 6 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.9 MB.

Jak zdobyć WISE-FTP 6 za darmo?

Wystarczy odwiedzić promocyjną stronę PC Welt i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zur Vollversion.

Strona promocji

 


4 komentarze to “WISE-FTP 6 za darmo”

 1. lec pisze:

  Internetowy serwis nimieckiego – niemieckiego

 2. admin pisze:

  Dzięki, już poprawione.

 3. Tomasz pisze:

  Chyba „Zur Vollversion” bo nie widzę Zum gratis…?

 4. admin pisze:

  @Tomasz
  Dokładnie tak. Nie zauważyłem, że zmienili nazwę przycisku ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.