Wyniki konkursu BitDefender

Dodał: admin grudzień - 20 - 2011

O północy zakończył się kolejny Technetblogowy konkurs, w którym do zgarnięcia były 3 roczne licencje na oprogramowanie antywirusowe BitDefender Antivirus Plus 2012. Konkurs trwał bardzo dosyć krótko, toteż trzeba było się wykazać odpowiednim refleksem. ;) W ramach odrobiny przedświątecznego miłosierdzia i sporego wyjątku, pozwoliłem sobie uwzględnić również zgłoszenie Miłośnika Kolejnictwa, który spóźnił się o kilka dobrych minut.

W puli nagród oprócz trzech wspomnianych wcześniej licencji znalazła się również jedna dodatkowa dorzucona przez Świętego Mikołaja w ramach wyróżnienia dla pierwszego przedstawiciela płci pięknej, który zgłosił akces do konkursu. Konkretnie zaś mówiąc chodzi o Magdę. Gratulacje Magdo!

Pozostali uczestnicy wzięli zaś udział w losowaniu nagród z puli podstawowej. Zgodnie z zasadami konkursu zwycięzców wskazał algorytm losujący serwisu random.org. Poniżej znajdziecie „protokół” z losowania. Adresy użytkowników w czerwonej ramce zdobywają licencję. Mam nadzieję, że pierwsze kilka znaków adresu pozwoli Wam na sprawdzenie, czy jesteście adresatami. Jeżeli nie, to pozostaje Wam sprawdzanie skrzynki e-mailowej, gdyż nagrody zostaną wkrótce rozesłane na adresy zwycięzców.

Dziękuję serdecznie za udział w tym konkursie. Zwycięzcom szczerze gratuluję, a pozostałych uczestników zapraszam do kolejnych konkursów. Na pewno prędzej czy później szczęście uśmiechnie się również do Was ;)


2 komentarze to “Wyniki konkursu BitDefender”

  1. Damian pisze:

    szkoda że to nie ja;)
    Gratuluję

  2. Emila pisze:

    Dziękuję serwisowi technetblog za wspaniały prezent na święta i składam życzenia radosnych świąt.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.