AVG Anti-Virus 2012 na rok za darmo

Dodał: admin styczeń - 16 - 2012

No i mamy kolejną promocję z oprogramowaniem antywirusowym w roli głównej. Na jednej z zagranicznych stron do zgarnięcia jest płatna odmiana dosyć popularnego ze względu na swój darmowy wariant antywirusa od AVG. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AVG Anti-Virus 2012 wraz z kluczem licencyjnym ważnym przez okrągły rok. Standardowa cena produktu w polskim sklepie producenta to ok. 130zł. Promocja przeznaczona dla użytkowników z Wielkiej Brytanii.

Jak chwali się producent tej aplikacji, AVG Anti-Virus 2012 jest wielokrotnie nagradzanym oprogramowaniem antywirusowym, które po prostu działa. Oprócz zaawansowanego i automatycznie aktualizującego się silnika antywirusowego w programie zaimplementowano również specjalny „cichy” tryb pracy, w którym antywirus nie męczy nas komunikatami i pozwala skupić się np. na rozgrywce lub przeglądaniu internetu.

Główne cechy produktu AVG Anti-Virus 2012:

 • Anti-Virus, Anti-Malware, Anti-Spyware
 • Technologia AVG Protective Cloud
 • Sieć AVG Community Protection Network
 • AVG Identity Protection™
 • Inteligentne skanowanie AVG
 • Tryb gry
 • Automatyczna naprawa
 • Bezpieczne pobieranie plików
 • Ochrona sieci AVG
 • Bezpiecznie przeglądaj sieć
 • Dziel się swoimi przeżyciami, a nie wirusami
 • Ochrona sieci społecznościowych AVG
 • Darmowa pomoc zaangażowanych ekspertów

Jak zdobyć AVG Anti-Virus 2012 na rok za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji. Uwaga! z promocji mogą skorzystać tylko użytkownicy posiadający adres IP z odpowiedniej puli (Wielka Brytania). W przeciwnym razie zostanie tylko wyświetlony komunikat o niedostępności promocji dla wybranego regionu.

Strona promocji


8 komentarzy to “AVG Anti-Virus 2012 na rok za darmo”

 1. aksamitny niesioł pisze:

  POlska być bogaty kraj.POlaka stać by sobie kupić.Polska być w zły region.Polska ma za to największego cudaka wśród wszystkich „wodzów”….hmm,może ewentualnie biało_ruski wódz dotrzymuje kroku naszemu Słoneczku Peru.

 2. Mick pisze:

  Wylewaj swoje żale gdzie indziej. Tutaj jest miejsce na wypowiedzi na inne tematy.

 3. Marko pisze:

  Spóbować przez serwer w Anglii,rejestracja przebiegła pomyślnie.

 4. gregory czwarty pisze:

  Do aksamitny niesioł

  Jesteś wiejskim cieciem w chlewie chowanym .

 5. pankracy pisze:

  gregory czwarty ,to że ci się nie podoba kogoś wypowiedz.Nie znaczy ze masz obrażać,ludzi żyjących na wsi.To nie średniowiecze,ludzie z obszarów wiejskich,mają takie same możliwości psychofizyczne,jak osoby z miast.Do administratora proszę usuwać,takie posty.Bo to nie jest w porządku, aksamitny niesioł ja też nie znoszę polityki,ale to nie znaczy ze możecie zaśmiecać portal technologiczny głupotami.Jeśli nie podoba ci się polityka,to znajdź sobie odpowiedni portal,do komentarzy.

 6. adam pisze:

  UWAŻAM,ŻE NIE CHODZIŁO O POLITYKĘ.JA RÓWNIEŻ MYŚLAŁEM PODOBNIE ODNOŚNIE PROMOCJI.JEST ICH PO PROSTU WIECEJ W KRAJACH BARDZIEJ ZAMOZNYCH OD NASZEGO,A U NAS NIE SPECJALNIE.PROMOCJA W POLSCE TO ZAZWYCZAJ DYSKONT,A U NIEMCÓW ,ANGLIKÓW CZY INNYCH HISZPANÓW (CI MAJĄ SPORO)…ITD.MNÓSTWO ZA FREE.SPORO TEGO MOŻNA ZNALEŹĆ.PRZESZUKIWAŁEM SWEGO CZASU POPRZEZ PROXY STRONY W POSZUKIWANIU JAKIEGOŚ ANTYWIRUSA I ODNIOSŁEM PODOBNE WRAŻENIE.NP. NIEMIECKIE GAZETY KOMPUTEROWE NA SWYCH STRONACH CIĄGLE COŚ MAJĄ ATRAKCYJNEGO DLA CZYTELNIKÓW.,A NASZE ?….PRODUCENCI WIDAĆ,NIE SPECJALNIE PRZYKŁADAJA UWAGĘ DO NASZEGO KRAJU.LUB NASI WYDAWCY NIE BARDZO ZABIEGAJA O CZYTELNKÓW.DOBRY SOFT ZAZWYCZAJ DOSTANIEMY Z GAZETĄ W KIOSKU,ALE NA STRONIE DO POBRANIA ZA FREE JUZ NIE ZA BARDZO.TO MOJE ZDANIE.

 7. kiśzer pisze:

  adolf a gdzie tu widzisz kobiety,no może ze jesteś nowoczesnym europejczykiem :-))). No ale tu są normalni,jedz na zachód.

 8. aksamitny niesioł pisze:

  do „gregory czwarty” Pokazałeś,dałeś świadectwo swego….eh,szkoda dla ciebie słów komentarza.”Mick”,ja się nie użalam,ja najnormalniej w świecie stwierdzam fakt,fakt mówiący o tym,iż Polska jako kraj unijny,w centrum Europy,jest coraz bardziej dyskryminowana(niezauważana)…..często na własną prośbą(ACTA?).Swoje,jak to nazwałeś żale,chcę umieszczać wszędzie,gdzie to tylko możliwe,a przecież kontekst mej wypowiedzi powinien być dla wszystkich zrozumiały,toż to mamy ponoć demokrację! Czyż nie? Czyż nie protestujemy dzisiaj przeciwko temu rządowi,przeciw niesłychanej arogancji dzisiejszej władzy? Kto stoi na czele tej władzy? Przecież nie przedstawiciel społeczności internautów,możemy tylko na wszystkich forach wyrażać swe niezadowolenie,co niniejszym czynię.Niemniej jednak,wszystkim Wam życzę dużo dobrego,sukcesów…..wolności dla „Internetu” .Pozdrawiam szczególnie(bardziej ciepło)”adam”.Dzięki za ….za normalność,za zrozumienie.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.