East-Tec Eraser 2011 ponownie za darmo

Dodał: admin styczeń - 22 - 2012

A może macie ochotę na drugą już w tym miesiącu promocję oprogramowania służącego do bezpiecznego i permanentnego usuwania niepotrzebnych, ale wrażliwych i prywatnych danych? Przedmiotem niniejszej promocji jest ponownie legalna i darmowa pełna wersja programu East-Tec Eraser w wersji 2011. Standardowa cena produktu nie uległa zmianie i wynosi ciągle 40 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać do jutra – 23 stycznia do godz. 9:00 rano.

 

East-Tec Eraser 2011 jest aplikacją służącą do zachowywania prywatności podczas pracy z komputerem. W czym dokładnie pomaga to oprogramowanie? Jak sama nazwa programu wskazuje – Eraser – przyda się  w sytuacji gdy zapragniemy skasować w nieodwracalny sposób dane z naszego dysku twardego. Tak więc jest to aplikacja, której zastosowanie sprawi, że zaprezentowane dzisiaj w innych promocjach programy do odzyskiwania plików staną się bezużyteczne w odniesieniu do tak skasowanych danych. ;)

East-Tec Eraser 2011 usuwa dane w taki sposób, by ich odzyskiwanie nawet za pomocą profesjonalnego sprzętu nie było możliwe. Co więcej aplikacja potrafi usuwać dane „do końca” tj. kasować w sposób permanentny pliki, które usunęliśmy w tradycyjny sposób. East-Tec Eraser 2011 posiada również moduł pozwalający na usuwanie danych osobistych takich jak historia odwiedzanych stron www, pliki cookies czy inne pliki tymczasowe.

Jak zdobyć pełną wersję East-tec Eraser 2011 za darmo?

Musimy odwiedzić stronę organizatora promocji, a następnie kliknąć w przycisk Get it for Free. W kolejnym okienku wybieramy pozycję opiewającą na 0$, a wówczas zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego, umożliwiającego zdobycie klucza licencyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.