FarStone TotalRecovery 7 Express za darmo

Dodał: admin styczeń - 22 - 2012

Dosyć dobrze znana z dobrej jakości oprogramowania firma FarStone przygotował promocję jednego ze swoich narzędzi, które pomoże w tworzeniu kopii zapasowych systemu i ich późniejszym przywracaniu. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FarStone TotalRecovery 7 w wersji Express. Standardowa cena tego narzędzia wynosi w chwili obecnej 32 euro i tyle właśnie możemy zaoszczędzić. Promocja będzie aktywna jeszcze przez kilka dobrych dni – do 14 lutego.

 

FarStone’s TotalRecovery 7 Express określany przez samego producenta jako “zielona aplikacja” umożliwia nam utworzenie kopii zapasowej całego komputera oraz późniejsze przywrócenie systemu do stanu z chwili tworzenia backupu bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek instalacji produktu.

Wystarczy tylko zrestartować system i w momencie bootowania wybrać  TotalRecovery 7 Express. Opcja ta pozwoli nam dostać się do środowiska programu umożliwiającego tworzenie kopii zapasowych oraz przywracanie całego systemu bądź konkretnych jego plików. Jak chwali się producent, TotalRecovery 7 Express jest narzędziem szybkim i bardzo prostym w obsłudze, a dodatkowo nie pozostawia po sobie żadnego śladu na dysku twardym komputera. Aplikacja tworzy obrazy systemu, które możemy zapisać na dysku twardym, a także nagrać na płytach CD lub DVD.

Dzięki FarStone TotalRecovery 7 Express bez problemu wykonamy migrację ze starego na nowy dysk twardy. Aplikacja przeniesie również wszystkie nasze dane na dyski SSD. Producent chwali się przy tym, że narzędzie to oferuje wysoką prędkość przenoszenia danych na tego typu nośniki. Program został wyposażony również w narzędzie pozwalające na bezpieczne i bezpowrotne kasowanie wrażliwych danych.

Jak zdobyć FarStone TotalRecovery 7 Express za darmo?

Konieczne jest zrobienie zakupu w sklepie internetowym producenta i podanie specjalnego kodu, który obniży cenę produktu do zera. Promocja ta została skierowana do mieszkańców Beneluksu i dokładnie opisana przez jedną z holenderskich witryn. Znajdziecie tam odnośnik do sklepu internetowego oraz kod zniżkowy. W razie potrzeby można posiłkować się translatorem ;)

Strona promocji


1 komentarz to “FarStone TotalRecovery 7 Express za darmo”

  1. AQ pisze:

    Skoro oferta skierowana wyłącznie do mieszkańców Beneluksu i do tego licencja ważna tylko przez rok, to ja robić na nich kupkę i podziękować adminowi za taką promocję! Pewnie aby być w zgodzie z warunkami licencji nie można tego używać będąc mieszkańcem Polski, więc odbieram to jako kolejną pseudo promocję.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.