GOTD: Ashampoo Burning Studio Elements 10.0.9 za darmo

Dodał: admin styczeń - 9 - 2012

Dzisiejszym gościem na stronach serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day jest ponownie firma Ashampoo. Tym razem niemiecki producent oprogramowania rozdaje swoje narzędzie do nagrywania płyt CD/DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Burning Studio w wersji Elements 10.0.9. Standardowa cena tego produktu nie uległa zmianie i w dalszym ciągu wynosi 30$. Aplikacja ta jak większość produktów Ashampoo posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do jutra – 10 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Ashampoo Burning Studio Elements 10.0.9 jest nieco bardziej „lżejszą” wersją sztandarowego produktu firm Ashampoo – Burning Studio. Nie oznacza to jednak, że Ashampoo Burning Studio Elements to produkt niepełnowartościowy i zawierający jedynie bardzo prostą funkcjonalność. Liczba czynności, które możemy wykonać z pomocą tej aplikacji jest całkiem spora. Ashampoo Burning Studio Elements 10.0.9 pozwala na wypalanie i aktualizację dysków CD, DVD, Blu-ray, zapis danych na jednym lub kilku dyskach, nagrywanie nośników z filmami wysokiej jakości, a także rippowanie płytek audio-CD i ich późniejsze wypalanie.

Z pomocą programu Ashampoo Burning Studio Elements 10.0.9 możemy również łatwo i szybko tworzyć kopie zapasowe płytek CD, DVD, Blu-ray, tworzyć  i wypalać obrazy dysków w postaci ISO, CUE/BIN, edytować zaawansowane ustawienia nagrywania dysków, a nawet tworzyć okładki do wypalonych płytek. Jak widać więc, narzędzie to powinno z powodzeniem wystarczyć do codziennego użytku.

Ashampoo Burning Studio Elements 10.0.9 został przystosowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 65.1 MB.

Jak zdobyć Ashampoo Burning Studio Elements 10.0.9 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Ashampoo Burning Studio Elements 10.0.9 za darmo”

  1. Internet Exploorer pisze:

    Kto nie zdąży pobrać i zainstalować z serwisu Giveaway of the Day, to może stąd: http://www.dobreprogramy.pl/Ashampoo-Burning-Studio-Elements,Program,Windows,12487.html
    Program dostępny jest za darmo 24h na dobę, legalnie.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.