GOTD: AthTek Skype Recorder za darmo

Dodał: admin styczeń - 31 - 2012

Dzisiejsza propozycja serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day skierowana jest do użytkowników komunikatora Skype. Firma AthTek Software udostępniła bowiem za darmo swoje narzędzie do nagrywania rozmów na Skype. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AthTek Skype Recorder. Standardowo narzędzie to jest dostępne w cenie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można korzystać do jutra – 1 lutego, do godz. 9:00 rano.

AthTek Skype Recorder to narzędzie przeznaczone do rejestrowania konwersacji prowadzonych za pomocą komunikatora Skype, zarówno dla użytkowników domowych jak i biznesowych.  Jak chwali się producent, program ten został uznany przez tysiące użytkowników za najlepszy program tego typu.

AthTek Skype Recorder potrafi automatycznie rejestrować prowadzone rozmowy i zapisywać je w kilku najpopularniejszych formatach zapisu plików audio: MP3, WMA, OGG oraz FLAC. Do naszej dyspozycji oddano również moduł klienta FTP pozwalające na szybkie, wygodne oraz automatyczne przesyłanie nagrań na zewnętrzne serwery. Aplikacja dzięki „cichemu” trybowi pracy, może zostać również użyta jako narzędzie kontroli rodzicielskiej.

AthTek Skype Recorder współpracuje z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 2000, XP, Vista. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.76 MB. Licencja udzielana w ramach niniejszej promocji jest ważna do 31 grudnia b.r.

Jak zdobyć AthTek Skype Recorder za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: AthTek Skype Recorder za darmo”

  1. delta78 pisze:

    angielski przez skype za darmo http://preply.com/pl/angielski-przez-skype

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.