GOTD: Cleanse Uninstaller Pro 8 za darmo

Dodał: admin styczeń - 1 - 2012

Rozpoczynamy nowy rok promocji oprogramowania komputerowego. ;) Z tej okazji serwis Giveaway of the Day wspólnie z firmą Zards Software przygotował ofertę pozwalającą na zdobycie rozbudowanego zamiennika dla systemowego modułu dodaj/usuń programy. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Cleanse Uninstaller Pro w wersji 8. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20$. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Z oferty możemy skorzystać do jutra – 2 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Cleanse Uninstaller Pro 8 to zaawansowane narzędzie służące do odinstalowywania aplikacji. Producent zapewnia, że program usunie wybrane aplikacje szybciej, prościej i bardziej dokładnie niż inne tego typu narzędzia dostępne na rynku, a także poradzi sobie nawet z najbardziej upartym oprogramowaniem.

Dzięki użyciu funkcji Auto Find, jedyne co musimy zrobić, to przeciągnąć ikonę niechcianej aplikacji i upuścić ją w odpowiednim miejscu programu, a Cleanse Uninstaller Pro 8 sam zajmie się resztą. Cleanse Uninstaller Pro 8 automatycznie odnajdzie niechciane oprogramowanie na liście zainstalowanych aplikacji i rozpocznie zaawansowany proces odinstalowywania. Narzędzie jest oczywiście w stanie usunąć wszelkie pliki-śmieci pozostawiane przez odinstalowywane oprogramowanie, a także zbędne klucze rejestru i inne komponenty, które mogą niekorzystanie wpływać na wydajność pracy komputera.

Cleanse Uninstaller Pro 8 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Vista, XP (x32 /x64). Wymagana jest obecność środowiska .NET Framework w wersji .4.0.30319 lub nowszej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.31 MB.

Jak zdobyć Cleanse Uninstaller Pro 8 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.