GOTD: Driver Magician 3.65 za darmo

Dodał: admin styczeń - 3 - 2012

Co ciekawego znajdziemy dziś w serwisie Giveaway of the Day? Czeka tam na nas  tym razem promocja oprogramowania firmy GoldSolution Software, przeznaczonego do tworzenia kopii zapasowych sterowników, a także ich przywracania. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Driver Magician w wersji 3.65. Dzięki hojnej ręce producenta możemy dziś zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 4 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Driver Magician 3.65 to narzędzie przeznaczone dla systemów Windows, oferujące profesjonalne rozwiązanie w dziedzinie tworzenia kopii zapasowych steowników, a także ich przywracania, aktualizacji oraz usuwania z systemu. Aplikacja potrafi zidentyfikować wszystkie urządzenia zainstalowane w systemie, a następnie wyodrębnić przypisane do nich sterowniki znajdujące się na dysku i zarchiwizować je we skazanym przez nas miejscu.

Dzięki temu podczas wykonywania takich czynności jak formatowanie dysku czy aktualizacja bądź reinstalacja systemu nie tracimy wszystkich sterowników urządzeń, a także nie musimy tracić czasu na żonglowanie dziesiątkami płyt bądź dyskietek w celu ich ponownej instalacji. Dzięki możliwościom programu Driver Magician 3.65 wystarczy jedno ponowne uruchomienie systemu, by wszystkie sterowniki ponownie znalazły się w naszym systemie.

Co więcej producent programu chwali się, że Driver Magician 3.65 posiada wbudowaną bazę danych najnowszych sterowników, umożliwiając pobieranie najnowszych aktualizacji tych plików za pośrednictwem Internetu. Osoby, które chociaż raz zmuszone były do wyszukiwania odpowiednich sterowników wiedzą, że przeszukiwanie stron producentów i testowanie dopracowanej oraz działającej z naszym urządzeniem wersji sterownika to nie lada wyzwanie. Driver Magician zaoszczędzi nam mnóstwo czasu, a także pozwoli łatwo i szybko dobrać najlepsze sterowniki do wszystkich urządzeń – nawet tych niezidentyfikowanych poprawnie przez system.

Główne cechy produktu Driver Magician 3.65:

  • Cztery tryby tworzenia kopii zapasowych sterowników.
  • Przywracanie sterowników z kopii zapasowych za pośrednictwem jednego kliknięcia.
  • Usługa aktualizacji zainstalowanych w systemie sterowników.
  • Odinstalowywanie sterowników
  • Rozpoznawanie nieznanych urządzeń.
  • Szczegółowe informacje na temat zainstalowanych w systemie urządzeń.
  • Tworzenie paczki z kopiami sterowników w postaci pliku instalacyjnego (.exe), tak by przywracać sterowniki bez potrzeby instalacji Driver Magician.

Program Driver Magician 3.65 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98/ ME/ 2000/ XP/ Server 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.95 MB.

Jak zdobyć Driver Magician 3.65 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.