GOTD: FastPaste 2.63 za darmo

Dodał: admin styczeń - 20 - 2012

Na dobry początek kolejnego styczniowego weekendu Giveaway of the Day ma dla nas  promocję oprogramowania, które ułatwi pracę osobom często korzystającym z funkcji wklejania tekstu operując stałym zbiorem fraz. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FastPaste w wersji 2.63. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać jedynie do jutra – 21 stycznia, do godz. 9:00 rano.

FastPaste 2.63 to narzędzie pozwalające na zaoszczędzenie czasu poprzez zautomatyzowanie operacji wklejania najczęściej używanych fraz, sformatowanego tekstu oraz obrazków. Wystarczy tylko wcisnąć wcześniej zdefiniowany skrót klawiszowy, a program wklei żądany przez nas obiekt.

Jak wskazuje nam producent, aplikację FastPaste 2.63 możemy wykorzystać np. do wklejania własnego adresu e-mail. Wystarczy wpisać nasz adres i zdefiniować np. skrót Ctrl + E, by później szybko i łatwo wstawiać go, gdy wyniknie taka potrzeba. Co ważne, zapamiętany tekst nie musi być czystym ciągiem znaków. FastPaste może zapamiętać także formatowanie tekstu i uwzględnić również np. krój, wielkość oraz kolor czcionki. Nic nie stoi na przeszkodzie by wklejać dłuższe partie tekstu.

FastPaste 2.63 zostało wyposażone również w funkcjonalność pozwalającą na konwersję przechowywanego w schowku tekstu – np. poprzez zmianę bądź odwracanie wielkości liter w ciągach znaków. Aplikacja startuje wraz ze startem systemu Windows i pozostaje zminimalizowana w zasobniku systemowym monitorując operacje wklejania tekstu, dzięki czemu w każdej chwili możemy skorzystać ze zdefiniowanych wcześniej skrótów klawiszowych.

FastPaste 2.63 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.75 MB.

Jak zdobyć FastPaste 2.63 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.