GOTD: Halotea Lite 1.105 za darmo

Dodał: admin styczeń - 8 - 2012

Po dłuższym niż zwykle weekendzie i następującym po nim ciężkim powrocie do pracy być może przyda się nam oprogramowanie relaksacyjne. Właśnie taki produkt jest dziś do zgarnięcia w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Mirolit Halotea Lite w wersji 1.105. Standardowa cena tego produktu w chwili obecnej wynosi 20$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna do jutra – 9 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Z pewnością zastanawiacie się dla kogo przeznaczony jest ten egzotyczny program i komu może się przydać. Jak wskazuje nam producent, Halotea Lite 1.105 jest produktem przeznaczonym przede wszystkim dla osób wykonujących intensywną i stresującą pracę, ale również np. dla osób posiadających małe dzieci, szukających sposobu na zachowanie wewnętrznej równowagi czy wreszcie chcących po prostu spokojnie spać ;)

Mirolit Halotea Lite 1.105 to w istocie programem służącym do odtwarzania muzyki relaksacyjnej oraz posiadającym dodatkowo moduły rejestrowania dźwięku oraz harmonogramu. Producent wskazuje, że zasada działania produktu opiera się o tworzeniu unikalnych kompozycji na podstawie zgromadzonych próbek dźwięków. Owe kompozycje pozwalają na wyciszenie, uspokojenie, jednocześnie relaksując. Dzięki Mirolit Halotea nie musimy już kupować specjalnych płyt z muzyką relaksacyjną – wystarczy uruchomić program i … słuchać.

Wersja Lite w porównaniu do swojego bogatszego odpowiednika (przedstawianego jako Halotea bez dodatkowych oznaczeń), który był rozdawany w listopadzie, została pozbawiona m.in. modułu służącego do rejestrowania dźwięków. Brakuje również opcji eksportu kompozycji oraz preset-ów.

Według zapewnień producenta, program Halotea Lite 1.105 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 2000/ 2003/ XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 33.6 MB.

Jak zdobyć Mirolit Halotea Lite 1.105 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: Halotea Lite 1.105 za darmo”

  1. audio pisze:

    …a to ciekawe, czy jest ten moduł rejestrowania dźwięku czy go brak?
    Sprawdził ktoś?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.