GOTD: InPaint 3.1 za darmo

Dodał: admin styczeń - 7 - 2012

Wygląda na to, że administratorzy serwisu Giveaway of the Day wspólnie z właścicielami firmy TeoreX w regularnych, półrocznych odstępach serwują nam narzędzie służące do automatycznego usuwania zbędnych elementów ze zdjęć. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu InPaint w wersji 3.1. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 28 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Po styczniowej i lipcowej promocji firma TeoreX będąca producentem programu InPaint, przeprowadza kolejną akcję rozdawniczą, dzięki której możemy stać się posiadaczami narzędzia w wersji 3. Warto więc dobrze przemyśleć udział w promocji, by nie czekać na kolejną taką ofertę aż pół roku ;) Warto również podkreślić, że oferowany produkt nie jest najnowszą obecnie dostępną w sprzedaży wersją, ponieważ na stronie producenta znajdziemy już InPaint w wersji 4.

InPaint 3.1 to oprogramowanie do edycji zdjęć, które wyspecjalizowane jest w wykonywaniu jednej czynności – usuwaniu niechcianych elementów z cyfrowych fotografii. Program ten to produkt nastawiony na maksymalną automatyzację pracy. Wystarczy zaznaczyć niechciany element zdjęcia i kliknąć przycisk Run, a InPaint 3.1 sam zajmie się resztą.

Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm badający otocznie usuwanego elementu i generujący nowy fragment obrazka w miejsce wycinanego obszaru. Warto dodać, że według zapewnień producenta każda operacja usuwania wybranych elementów przy wykorzystaniu inteligentnego algorytmu jest unikalna i nie powtarzalna.

Wraz z wydaniem wersji 3wprowadzono kilka istotnych zmian:

 • absolutnie nowy interfejs
 • ulepszenia inteligentnego algorytmu
 • optymalizacja całego programu
 • dodano następujące wersje językowe: niemiecka, rosyjska, francuska, norweska, portugalska, hiszpańska

Niestety chociaż producent chwali się wieloma lokalizacjami językowymi wprowadzonymi do swojego produktu, to zabrakło tu polskiej wersji językowej. Miejmy nadzieję, że w następnych wersjach programu wachlarz wersji językowych zostanie poszerzony właśnie o język polski.

Zainteresowanych tematem odsyłam również do przygotowanych przez producenta programu krótkich filmików instruktażowych pozwalających na zapoznanie się z zasadą działania InPaint 3.1 – Filmy instruktażowe (w języku angielskim).

InPaint 3.1 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows w wersji 2000 lub nowszych. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.80 MB.

Jak zdobyć InPaint 3.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


4 komentarze to “GOTD: InPaint 3.1 za darmo”

 1. jan pisze:

  jak zarejstrowac gdzie nacisną pobrałem i co dalej nie znam angielskiego help

 2. Al pisze:

  @jan

  Po ściągnięciu i rozpakowaniu instalujesz. Następnie klikasz dwukrotnie na plik Activate ( jest w rozpakowanym folderze) i to wszystko.

  I nie pisz, że nie znasz angielskiego skoro piszesz „help”:)

 3. Internet Exploorer pisze:

  „Oferta ważna do jutra – 28 stycznia, do godz. 9:00 rano.”
  Do Admina – popraw w tekście 28 na 8 :)

 4. jan pisze:

  dzęki za porade

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.