GOTD: Paragon Backup and Recovery 11 Compact za darmo

Dodał: admin styczeń - 13 - 2012

Na dobry początek weekendu administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali nam promocję oprogramowania firmy Paragon. Do wzięcia jest tym razem oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania systemu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon Backup and Recovery w wersji 11 Compact. Wartość tego narzędzia jest obecnie wyceniana na 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedyni do jutra – 14 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Firma Paragon jak zwykle na przygotowała specjalną wersję swojego produktu, która przeznaczona jest właśnie do tego typu akcji rozdawniczych. Dodatek „Compact” ma najpewniej takie samo znaczenie jak używany wcześniej „Special Edition”. Już na pierwszy rzut oka widać, że niniejsza wersja została pozbawiona środowiska WinPE oraz normalnego wsparcia technicznego (realizowane jest wsparcie za pośrednictwem serwisu GOTD).

Paragon Backup and Recovery 11 Compact jest pakietem oprogramowania, który zapewniaja pełną ochronę przed utratą jakichkolwiek danych zgromadzonych na dysku twardym komputera. Aplikacja ta jest następcą poprzedniego produktu firmy Paragon – Paragon Drive Backup. Jak sama nazwa programu wskazuje, produkt ten służy do wykonywania oraz przywracania kopii zapasowych całego systemu. Będzie również bardzo pomocny przy dokonywaniu procesu migracji systemu.

Producent programu postawił przede wszystkim na łatwość obsługi. Dzięki temu każdy użytkownik może bez trudu utworzyć kopię zapasową partycji, a następnie zapisać ją na dysku twardym, nośnikach optycznych, pendrive-ach lub na przesłać za pośrednictwem internetu na zewnętrzny serwer. Aplikacja daje również możliwość utworzenia ukrytych partycji z kopią zapasową (tzw. partycje recovery).

Główne cechy i nowości programu Paragon Backup and Recovery 11 Compact:

 • Pełna obsługa najnowszych dysków twardych, wsparcie dla AFD (Advanced Format Drive) oraz dla dysków o pojemności powyżej 2TB oraz dysków  bez 512-bajtowych sektorów;
 • narzędzie do naprawy boot sectora
 • możliwość selektywnego przywracanie określonych plików i folderów z obrazu całego dysku
 • Automatyczne „wyrównanie” partycji podczas operacji partycjonowania lub kopiowania partycji, w celu optymalizacji wydajności dysku twardego
 • Prosty i przyjazny kreator tworzenia kopii zapasowej
 • Możliwość tworzenia zaszyfrowanych kopii zapasowych

Paragon Backup and Recovery 11 Compact współpracuje z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 304 MB.

Jak zdobyć Paragon Backup and Recovery 11 Compact?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Paragon Backup and Recovery 11 Compact za darmo”

 1. Witam!

  Wszystko wskazuje na to, iż jest to ta sama paczka, (a więc bez wprowadzonych zmian), która była dystrybuowana 16 XI…

  Pozdrawiam! =:-)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.