GOTD: Retouch Pilot za darmo

Dodał: admin styczeń - 15 - 2012

Na koniec tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali promocję będącą efektem współpracy z firmą Two Pilots i pozwalającą na zdobycie oprogramowania przeznaczonego do wykonywania szybkiego retuszu zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Retouch Pilot. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać jedynie do jutra – 16 stycznia, do godz. 9:00 rano.

Retouch Pilot to narzędzie graficzne przeznaczone do przeprowadzania retuszu zdjeć, które zostało przeznaczone do łatwego usuwania  niedoskonałości z cyfrowych fotografii. Jak zapewnia producent, Retouch Pilot doskonale sprawdzi się w usuwaniu małych, technicznych niedoskonałości, takich jak rysy, plamy, drobiny kurzu i pyłu, itd., które mogą znaleźć się na zdjęciu na skutek skanowania tradycyjnej, papierowej fotografii.

Retouch Pilot może również zostać wykorzystany do poprawiania tła zdjęć poprzez możliwość usuwania zbędnych i szpecących fotografię obiektów. Oprócz tego narzędzie bardzo dobrze sprawdzi się w odnawianiu starych, papierowych fotografii, które dzięki aplikacji otrzymają nowe, cyfrowe życie. Producent chwali się, że Retouch Pilot może zostać użyty jako wtyczka dla Adobe Photoshop lub innego kompatybilnego narzędzia.

Retouch Pilot został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.39 MB.

Jak zdobyć Retouch Pilot za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


3 komentarze to “GOTD: Retouch Pilot za darmo”

 1. jan pisze:

  jak go zarejstrowac

 2. admin pisze:

  Z tego co widzę, to wystarczy tylko uruchomić plik instalacyjny i po prostu zainstalować program.

 3. time pisze:

  po zainstalowaniu jako wtyczka do Psa wygląda że to jest DEMO ;D
  nie mniej program o dużych możliwościach edecji

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.