GOTD: Social Pro 2.0 za darmo

Dodał: admin styczeń - 19 - 2012

W dzisiejszej odsłonie promocji w serwisie z darmowym oprogramowaniem, Giveaway of the Day, do zgarnięcia jest narzędzie do zarządzania kontami w serwisach społecznościowych, przygotowane przez firmę GrandSoft. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Social w wersji Pro 2.0. Obecnie produkt ten jest dostępny na stronie producenta w standardowej cenie wynoszącej zaledwie 5$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra – 20 stycznia, do godz. 9:00 rano.

 

Social Pro 2.0 to aplikacja skierowana do osób posiadających wiele kont w serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Google+ oraz poczta Gmail, które jednocześnie poszukują narzędzia do wygodnego zarządzania wszystkimi tymi profilami.

Jak chwali się producent, Social Pro 2.0 sprawia, że użytkownicy mogą znowu korzystać z prostoty idei sieci społecznościowych i mogą śledzić ważne wydarzenia w społecznościach bez potrzeby wielokrotnego logowania się i przeglądania poszczególnych serwisów. Aplikacja w prosty i czytelny sposób przedstawi nam najnowsze wiadomości oraz wydarzenia ze wszystkich serwisów. Firma GrandSoft zapewnia, że Social Pro 2.0 jest kompatybilny również z komunikatorami Facebook oraz gTalk.

Social Pro 2.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows Me/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ Server 2008/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 10.5 MB.

Jak zdobyć Social Pro 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.