MacX Video Converter Pro za darmo

Dodał: admin styczeń - 11 - 2012

Firma Digiarty Software, zajmująca się produkcją oprogramowania do tworzenia i edycji multimediów, wystartowała z kolejną promocją. Do zgarnięcia jest tym razem konwerter plików wideo. I chociaż marka MacX kierowana jest dla użytkowników komputerów Apple to znajdziemy również wersję dla Windows. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja MacX Video Converter Pro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna przez najbliższe 3 dni.

 

Według producenta MacX Video Converter Pro to wyposażone w wiele funkcji i bardzo proste w obsłudze narzędzie do wykonywania konwersji plików wideo. Program ten pozwoli łatwo i szybko przygotować klip wideo w pożądanym formacie z zachowaniem wysokiej jakości konwertowanego materiału wideo.

Program posiada wbudowaną obsługę ponad 42o kodeków audio/video oraz zaawansowanych silnik konwersji materiałów High Definition. Z pomocą aplikacji wykonamy konwersję materiału HD z plików źródłowych w formatach MKV, M2TS, AVCHD, H.264/MPEG-4 AVC, oraz materiału SD wideo w formatach AVI, MPEG, MP4, H.264, MOV, FLV, F4V, RM, RMVB, WebM, Google TV, itd.

MacX Video Converter Pro potrafi także przekonwertować wybrane przez nas pliki do formatu VOB, który po nagraniu na płytę DVD może być odtwarzany na wszystkich odtwarzaczach DVD.

Jak zdobyć MacX Video Converter Pro za darmo?

Wystarczy tylko odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji. Znajdziemy tam zarówno klucz licencyjny jak i odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


2 komentarze to “MacX Video Converter Pro za darmo”

  1. Witam!

    Dziękujemy za informację. Ośmielam się zauważyć błędy w pierwszym zdaniu trzeciego akapitu. =;-)

    Pozdrawiam!

  2. Shankar pisze:

    First page says click here to download, this page says to enter name and email so I’m doing this. Don’t know and can’t aseritacn, the location of the real download link.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.