Prezentacja wideo: Clever AntiVirus 2012

Dodał: admin styczeń - 30 - 2012

Mr. Alskare przygotował kolejny film poświęcony tematyce oprogramowania antywirusowego. Tym razem nie będzie to jednak tradycyjny test, a prezentacja możliwości bardzo niszowego programu antywirusowego Clever AntiVirus 2012. Co więcej, jak informuje Kuba, produkt ten jest produkcją czysto garażową, stworzoną przez gimnazjalistów. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat amatorskiej twórczości młodych, polskich programistów to koniecznie zapoznajcie się  z poniższym materiałem filmowym.

 

 


Clever AntiVirus 2012 przez MrAlskare

Autor: Kuba Nowak (MrAlskare)


17 komentarzy to “Prezentacja wideo: Clever AntiVirus 2012”

 1. kamil10506 pisze:

  Informuje?

  „”Brak komentarza”” Bardzo rozwinięta informacja…

  Ironia? Prowokacja? Wszystko jedno…. Szkoda tylko, że w taki sposób to zostało przedstawione, jakby 14-letni twórcy totalnie skopali program.

  Dodam tylko, że winą nie-uruchomienia był brak .NET Framework. Faktem jest, że nie ma nigdzie informacji, ze jest potrzebna, ale autor przed dodaniem jakże genialnego materiału, mógłby się po prostu najpierw zapytać u źródła, dlaczego program nie działa.

 2. Autor pisze:

  Fachowa prezentacja! Nawet nie wysiliłeś się zainstalować. .NET Frameworka. Trudno zapytać autorów, którzy siedzą na forum prawie nonstop. Ale nie… Musiałeś już zepsuć reputację tego programu.

 3. Autor pisze:

  Aha, czy masz prawa do używania screena z mojego komputera?

 4. kamil10506 pisze:

  No i przepraszam, bardzo, ale nazywanie tego prezentacją jest zupełnie nie na miejscu. Nie pokazałeś kompletnie programu…

  „”Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat amatorskiej twórczości młodych, polskich programistów to koniecznie zapoznajcie się z poniższym materiałem filmowym.””

  Koniecznie? Z czym mamy się zapoznać?

 5. rycho z klanu pisze:

  Panie administratorze nie rób z siebie idioty, a z blogu pośmiewiska i zdejmij z łaski swojej to coś co zyga nazwał prezentacją.
  Dziękuje :D

 6. admin pisze:

  Po przejrzeniu komentarzy widzę, że zaczyna się rodzić mała burza ;) Dziękuję młodym Panom autorom za głos w dyskusji. Niniejsza prezentacja może i jest prowokacyjna, ale jest to subiektywne zdanie jej autora, więc jako administrator nie będę tu nikogo licznować. W ramach merytorycznej dyskusji mogę natomiast zaprosić autorów antywirusa do publikacji własnej prezentacji, tudzież opisu produktu bądź tekstu odnoszącego się do tego materiału filmowego. Jeśli Panowie zechcą skorzystać z oferty, to proszę użyć odnośnika „kontakt” na górze strony ;)
  Jednocześnie ostrzegam, że komentarze „poniżej poziomu” będą usuwane bez ostrzeżenia.

 7. mytnik pisze:

  a po mojemu ktoś tu ma skopany system :)

 8. admin pisze:

  @rycho
  Jeżeli ktoś przygotuje porządną prezentację/opis to zdejmę tą niniejszą. A w przeciwnym razie warto ją zastawić chociażby dla Waszych komentarzy, które wnoszą dużo nowego w tej materii ;)

 9. wojtek lesinski pisze:

  witam, sam nie dawno zostałem „zjachany” po publikacji artykułu mojego autorstwa, co przyjołem z pokorą i smiechem. Co do Clever AntiVirus 2012 nie rozumiem po co ta dyskusja. Ja zadnego testu nie obejrzałem. I tym sprowokowany zainstaluje ten soft. Kozystajac z innego servera niz google /zbanował strony/ które odwiedze w celu zassania biezacych osiągnięć hack pod przykrywką znanych aplikacji i klipów „przyrodniczych” Wzane tez bedzie: predkosc transferu do kwarantanny, czas scan, cpu+ram ilosc blokowania w trakcie pobran i scanu na zadanie
  Potem bedzie ewentualne wieszanie psów.

 10. wojtek lesinski pisze:

  SPROSTOWANIE:
  Nie pobrałen tego av po przeczytaniu info twórców Clever AV cyt (…) Nie nie ma sensu sprawdzanie go na paczkach – skutecznością nie grzeszy. Raczej można go stosować jako program dodatkowy do antywirusa. Jest nas dwóch – nie mamy żadnego laboratorium (…) słowa uznania, dla mnie to goscie z jajami. Od czegos trzeba zacząć…….

 11. Adam pisze:

  @wojtek
  Nie dziwię się, że Twój artykuł został „zjechany”, i że „przjołeś” to z pokorą i śmiechem.

 12. fancy-man pisze:

  O co wam chodzi. MrAlskare to specjalista. Jak pokazuje, że program jest do bani, to na pewnego jest.

 13. Expert pisze:

  Żal mi MrAlskare – zazdrości ze ktoś zrobił prostego antywira. I ukazuje głupawy filmik nie z prezentacja ale z niewiedzą a raczej problemem. Zazdrości dlatego ze wypisywał na pewny forum na temat tego oto programu. Cytuje: „Mam dobrą radę dla autorów tego „programu”. Zaprzestańcie rozwijania tego projektu, bo szkoda waszego czasu.” następny post: „Ja tego programu wcale nie chciałem sprawdzać na paczkach. Tytuł filmiku brzmi przecież: „Prezentacja Clever Antivirus 2012″. Nie napisałem test ochrony w czasie rzeczywistym.” Po ca takie gófffno jako news ???

 14. fancy-man pisze:

  Ty wielki expercie. O tym, co znajduje się na stronie decyduje admin. Nie ty. Po za tym, nie można mieć swoje zdania? Weź idź lepiej poczytać niezależna.pl To przecież twoje ulubione źródło informacji.

 15. Expert pisze:

  Są 3 opcje : 1.) Dziecko Neostrady,2.) ktoś się boi ujawnić i się podszywa pod fancy-man’a, 3. )Mamy lissdupe.
  Takie jest maje zdanie taki syf psuje strone i nie tylko ja tak sądzę.
  Pozdrawiam wszystkich fanów technetblog.pl

 16. fancy-man pisze:

  Ja bym dodał: 4) Oponent pseudo Expertów.

 17. Expert pisze:

  hahah no wiec nie komentuj

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.