3 produkty DAZ 3D za darmo

Dodał: admin luty - 5 - 2012

Firma DAZ Productions, zajmująca się m.in. produkcją oprogramowania do modelowania 3D przygotowała promocję będącą prawdziwą gratką dla użytkowników tego typu oprogramowania. Producent zdecydował się bowiem na akcje rozdawniczą, której przedmiotem są 3 całkowicie darmo i legalne pełne wersje: DAZ Studio Pro, Bryce 7 Pro, Hexagon 2.5. Łączna standardowa cena wymienionych produktów to grubo ponad 800$! Aplikacje posiadają interfejsy w angielskiej wersji językowej.

 

Na stronie promocji zostały udostępnione linki do bezpłatnego pobierania wspomnianych trzech aplikacji. Warto jednak zauważyć, że producent zaznaczył, że jest to promocja aktywna tylko przez pewien czas. Jednocześnie nie określono jak długo będzie można z niej skorzystać, warto więc jak najszybciej pobierać produkty, by nie okazało się, że promocja nagle przestała działać ;)

DAZ Studio Pro 4 to aplikacja służąca do modelowania 3D przede wszystkim w celu tworzenia zapierający dech statycznych grafik, bądź też imponujących animacji. Producent zapewnia, że program posiada bogaty zestaw narzędzi umożliwiających projektowanie takich obiektów, jak ludzie zwierzęta, pojazdy, elementy otoczenia i wiele innych obiektów. Standardowa cena tego produktu wynosi ok. 430$

Bryce 7 Pro to – jak chwali się producent – wielokrotnie nagradzana aplikacja skierowana do nowych użytkowników i pozwalająca na szybkie i łatwe projektowanie oraz renderowanie ciekawych i cieszących oko trójwymiarowych środowisk. Oczywiście mamy przy tym możliwość definiowania każdego detalu środowiska, jak np. podłoże. niebo, skały, mgła, fauna i flora, itd. Standardowa cena tego produktu wynosi ok. 250$

Ostatni z oferowanych w tej promocji produktów – Hexagon 2.5 – to narzędzie skierowane do osób poszukujących aplikacji do modelowania gotowych do renderowania postaci 3D. Z pomocą programu wykonamy kompletny model postaci i przeniesiemy go do omawianego wcześniej DAZ Studio Pro. Standardowa cena tego produktu wynosi ok. 150$

Jak zdobyć DAZ Studio Pro, Bryce 7 Pro, Hexagon 2.5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i kliknąć w przycisk Download Free przy interesującym nas produkcie. Wówczas zostaniemy przeniesieni do internetowego sklepu producenta, gdzie cena programów została zredukowana do zera.

Strona promocji


11 komentarzy to “3 produkty DAZ 3D za darmo”

 1. Damian pisze:

  Dzięki za informację o promocji:)

 2. Jay pisze:

  Promocja trwa bodaj do końca miesiąca. Co ciekawe przecenionych produktów jest mnóstwo. A tych za darmo naliczyłem 50. Ich wartość to $2450! Na niektórych, dodatkach, wisi data 12/31/2017. Niemal wszystkie dostępne są zarówno na PC jak i Macintosha.

 3. Jay pisze:

  Zakupione pliki możemy pobrać czterokrotnie i najpóźniej przez 6 dni.

 4. Stanisław pisze:

  Ta promocja jest dla mnie niezrozumiała.Czy napis „bezpłatne przez ograniczony czas” oznacza że oprogramowanie będzie działało bezpłatnie jakiś określony czas ,czy że można go pobrać bezpłatnie w ograniczonym czasie,a będzie działało na stałe?

 5. Emekk pisze:

  Bez problemu pobrałem pliki i aktywowałem programy.
  Wiem że niektórzy mieli z tym problemy.Mnie udało się.
  Specjalne podziękowania dla admina,bo robi kawał dobrej roboty.

 6. grzes pisze:

  Mam problemy z aktywacją. Proszę, może ktoś opisze krok po kroku jak to zrobić.

 7. Emekk pisze:

  @grzes.Musisz założyć konto na stronie producenta.W podanym mailu
  otrzymasz link aktywacyjny,który należy skopiować i wkleić lub
  kliknąć w niego.Jest to potrzebne do potwierdzenia.Następnie w
  prawym górnym rogu klikasz na moje konto i zostanie wyświetlona
  lista produktów do pobrania,kluczy aktywacyjnych itd.Po instalacji
  programu i pierwszym uruchomieniu,pokaże się okienko w którym musisz
  wpisać klucz aktywacji.Jeśli nie znasz angielskiego i nie używasz Chrome,to pomóż sobie z tłumaczeniem strony translatorem.Do Firefoxa,
  Opery można można zainstalować wtyczkę translatora.Np.Chrome ma już wbudowany translator a znajduje się w ustawieniach zaawansowanych.
  Po odpowiednim ustawieniu translatora automatycznie tłumaczy strony.

 8. Cześć!

  Dziękujemy, a z którego serwisu czerpiesz informacje?

  Pozdrawiam

 9. Pozdro pisze:

  Cześć. Chciałbym zainstalowac komplet na komp. stacjonarym i jednym laptopie. Jak to zrobić aby wszystko było bardzo legalne, czy mam dwa razy wklepać ten sam klucz licencyjny czy może jakos inaczej?
  Dziękuję za poradę i pozdrawiam.

 10. Witam!

  @ Pozdro: „Kup” dwa razy – dla DAZ Studio 4 Pro otrzymasz drugi klucz.

  „Kupił” ktoś może Jeweled Finery, (https://www.daz3d.com/i/3d-models/-/jeweled-finery?spmeta=ov&item=13219)? Tego Produktu nie zdążyłem ściągnąć, a jest już po jego Promocji… Poratuje Ktoś? =;-)

  Pozdrawiam! =:-)

 11. O, przepraszam – poradziłem sobie – w całe dwie godziny! =;-) Da się to obejść. =;-)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.