FarStone TotalRecovery 7 Express za darmo

Dodał: admin luty - 15 - 2012

No i mamy kolejną już w nowym roku promocję zorganizowaną przez firmę FarStone, a pozwalającą na zgarnięcie oprogramowania , które pomoże w tworzeniu kopii zapasowych systemu i ich późniejszym przywracaniu. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FarStone TotalRecovery 7 w wersji Express. Standardowa cena tego narzędzia nie uległa zmianie – wynosi 32 euro i tyle właśnie możemy zaoszczędzić. Czas trwania promocji nie jest znany.

 

FarStone’s TotalRecovery 7 Express to oprogramowanie umożliwiające utworzenie kopii zapasowej całego komputera oraz późniejsze przywrócenie systemu do stanu z chwili tworzenia backupu bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek instalacji produktu.

Wystarczy tylko zrestartować system i w momencie bootowania wybrać  TotalRecovery 7 Express. Opcja ta pozwoli nam dostać się do środowiska programu umożliwiającego tworzenie kopii zapasowych oraz przywracanie całego systemu bądź konkretnych jego plików. Jak chwali się producent, TotalRecovery 7 Express jest narzędziem szybkim i bardzo prostym w obsłudze, a dodatkowo nie pozostawia po sobie żadnego śladu na dysku twardym komputera. Aplikacja tworzy obrazy systemu, które możemy zapisać na dysku twardym, a także nagrać na płytach CD lub DVD.

Dzięki FarStone TotalRecovery 7 Express bez problemu wykonamy migrację ze starego na nowy dysk twardy. Aplikacja przeniesie również wszystkie nasze dane na dyski SSD. Producent chwali się przy tym, że narzędzie to oferuje wysoką prędkość przenoszenia danych na tego typu nośniki. Program został wyposażony również w narzędzie pozwalające na bezpieczne i bezpowrotne kasowanie wrażliwych danych.

Jak zdobyć FarStone TotalRecovery 7 Express za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić zamieszczony tam formularz rejestracyjny. Po jego wypełnieniu wyświetli się link do pobrania pliku instalacyjnego programu. Klucze rejestracyjne są rozsyłane po weryfikacji danych z formularza.

Strona promocji


4 komentarze to “FarStone TotalRecovery 7 Express za darmo”

 1. Emmekk pisze:

  Fajny programos – polecam.

 2. df pisze:

  Emmekk, nie masz co robić? Weź się może za czytanie książek. Będzie z pożytkiem dla wszystkich.

 3. Anonim pisze:

  Dajcie spokój Emmekkowi. Nieszczęśliwy facio – niech się realizuje uważając się za „eksperta”. W końcu jest niegrożny – nikt go nie traktuje poważnie. Szkoda tylko, że tu zamiast sensownych komentarzy pojawiaja sie takie nic nie wnoszące wypociny.

 4. grzes pisze:

  Strona promocyjna nadal działa, a jest 11.
  Przeglądając (przyznaję że pobieżnie) stronę produktu wnioskuję, że produkt przeznaczony jest tylko dla win7

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.