Tym razem na stronach serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day – zagościła oferta firmy Neosoft Tools. Akcja rozdawnicza dotyczy aplikacji służącej do zarządzania programami ze strefy autostartu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Chameleon Startup Manager Standard 3.4. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 25 $. Standardowo aplikacja ta posiada interfejs polskiej wersji językowej. Z promocji można korzystać tylko do jutra – 4 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

Chameleon Startup Manager Standard 3.4 to narzędzie przeznaczone do zarządzania programami uruchamiającymi się wraz ze startem systemu Windows. Dzięki zaawansowanej kontroli nad liczbą uruchamianych w autostarcie aplikacji program może wpłynąć na szybkość i stabilność ładowania oraz pracy całego systemu.

Chameleon Startup Manager Standard 3.4 oferuje zestaw funkcji pozwalających na wpływanie na kolejność uruchamiania programów, jak również opóźnianie uruchamiania konkretnych aplikacji. Użycie tej opcji umożliwi systemowi na pełne i niezakłócone załadowanie tak szybko, jak to możliwe. Producent deklaruje również, że Chameleon Startup Manager Standard 3.4 zapewnia możliwość zmiany listy aplikacji ze strefy autostartu „w locie” oraz ich monitorowania.

Chameleon Startup Manager Standard 3.4 uruchomimy bez problemów na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ 2003/ Vista/ 2008/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 5.22 MB.

Jak zdobyć Chameleon Startup Manager Standard 3.4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


3 komentarze to “GOTD: Chameleon Startup Manager Standard 3.4 za darmo”

  1. Al pisze:

    Miałem kiedyś tę wersję programu i była po polsku więc zapewne ta też jest.

  2. Maxx pisze:

    Miałem ten program kiedys i był w polskiej wersji językowej więc ten też zapewne jest.

  3. admin pisze:

    Dzięki za info!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.