GOTD: Clipdiary 3.42 za darmo

Dodał: admin luty - 11 - 2012

Sobota w serwisie rozdawniczym Giveaway of the Day upływa tym razem pod znakiem oprogramowania firmy Softvoile, które pomoże nam rozszerzyć funkcjonalność systemowego schowka przez funkcję zapamiętywania wklejanych elementów.  Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Clipdiary w wersji 3.42. Obecnie produkt ten jest oferowany w standardowej cenie ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 12 lutego, do godz. 9:00 rano.

Tym razem serwis Giveaway of the Day serwuje coś dla osób często korzystających z funkcji kopiowania i wklejania. Jeżeli zawsze Wam brakowało w standardowym i dosyć ubogim systemowym schowku funkcji zapamiętywania wklejanych elementów to Clipdiary 3.42 powinien rozwiązać Wasze problemy i znacząco ułatwić pracę.

Clipdiary 3.42 to nic innego jak program będący bazą danych elementów, które choć przez chwilę znalazły się w systemowym schowku. Jako, że standardowo ów moduł systemowy zapamiętuje tylko ostatnio kopiowany element, praca z wieloma wycinkami tekstu czy grafiki jest bardzo utrudniona. Clipdiary 3.42 pomoże nam przechować tego typu dane i szybko je przywołać, gdy staną się potrzebne.

Główne cechy produktu Clipdiary 3.42:

  • Obsługa tekstu, grafiki, plików i innego typu danych systemowego schowka
  • Historia schowka jest dostępna nawet po restarcie komputera.
  • Zapisane dane mogą być wielokrotnie używane.
  • Program automatycznie monitoruje zawartość schowka, bez potrzeby interakcji ze strony użytkownika.

Clipdiary 3.42 został przystosowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Windows 7 ( w wersjach x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.50 MB.

Jak zdobyć Clipdiary 3.42 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Clipdiary 3.42 za darmo”

  1. Quassar pisze:

    Ditto za darmo od zawsze i lepsze jak zawsze :D

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.