GOTD: iCare Format Recovery 4.6 za darmo

Dodał: admin luty - 24 - 2012

Weekend rozpoczynamy od najnowszej promocji serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day, gdzie czeka na nas akcja rozdawnicza produktu firmy iCare Recovery Software, służącego do odzyskiwania plików po formatowaniu dysku. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu iCare Format Recovery w wersji 4.6. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 70$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 25 lutego, do godz. 9:00 rano.

iCare Format Recovery 4.6 to kolejne w ofercie iCare Recovery Software narzędzie, służące do odzyskiwania utraconych plików. Tym razem jednak aplikacja pomoże nam przywrócić pliki, które zostały usunięte z dysku podczas operacji formatowania dysku. Jak zapewnia producent, iCare Format Recovery 4.6 poradzi sobie zarówno z szybkim jak i pełnym formatowaniem, a nawet odzyska pliki z dwukrotnie formatowanego nośnika. Na uwagę zasługuje również funkcja naprawiania błędów powstałych w skutek formatowania oraz prosty i intuicyjny interfejs użytkownika.

Najważniejsze cechy produktu iCare Format Recovery 4.6:

  • odzyskiwanie plików ze sformatowanych dysków i partycji
  • odzyskiwanie plików ze powtórnie sformatowanych dysków, zewnętrznych dysków twardych, pendrive-ów, kart pamięci, itd.
  • odzyskiwanie danych z partycji formatowanych w trybie szybkim, pełnym, oraz formatowanych po raz drugi;
  • odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków i partycji

iCare Format Recovery 4.6 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 7/Vista/XP/2000/ Server 2008/2003/2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.50 MB.

Jak zdobyć iCare Format Recovery 4.6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.