GOTD: WaveMax Sound Editor 5.0.1 za darmo

Dodał: admin luty - 9 - 2012

Po niemal roku przerwy firma NITBits Sound postanowiła ponowić swoją akcję marketingową, realizowaną przy pomocy serwisu Giveaway of the Day. Dzięki temu ponownie mamy okazję zdobycia narzędzia do edycji i masteringu plików dźwiękowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Wavemax Sound Editor. Od ubiegłego roku cena produktu nieco podskoczyła i wynosi obecnie ok. 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta tradycyjnie już będzie aktywna do jutra – 10 lutego, do godz. 9:00 rano.

 

Firma NITBits Sound zapewnia, że WaveMax Sound Editor 5.0.1 to idealne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących narzędzia do edycji i masteringu plików dźwiękowych. Produkt ten został wyposażony we wszystko, co jest potrzebne do stworzenia nagrań dźwiękowych i płytek Audio CD, włączając w to narzędzia do nagrywania, analizy i edycji dźwięku.

WaveMax Sound Editor 5.0.1 umożliwia m.in. dodawanie wielu różnorodnych efektów dźwiękowych wzbogacających i uatrakcyjniających nasze nagrania. Produkt ten został wyposażony we własny moduł pozwalający na rippowanie muzycznych płyt CD. Aplikacja posiada również funkcję pracy w trybie wsadowym, dzięki czemu możemy przetwarzać wiele plików za jednym razem.

WaveMax Sound Editor 5.0.1 został przygotowany do współdziałania z systemami operacyjnymi Microsoft Windows Windows XP/ Vista/ Windows 7 (x32/ x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.45 MB.

Jak zdobyć WaveMax Sound Editor 5.0.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.