IObit Advanced SystemCare 5 PRO dziś za darmo

Dodał: admin luty - 14 - 2012

Firma IObit zdecydowała się na przeprowadzenie szybkiej, tematycznej akcji marketingowej, związanej z Walentynkami. Z okazji święta zakochanych do zgarnięcia jest narzędzie do przeprowadzania optymalizacji systemów Windows i ich przyśpieszania. Tym razem do wzięcia produkt firmy IObit. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu IObit Advanced SystemCare w wersji 5 PRO. Producent obecnie wycenia ten produkt na 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko dziś!

IObit Advanced SystemCare 5 PRO jest rozbudowanym narzędziem pozwalającym na wykonanie kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Producent chwali się, że jest to wielokrotnie nagradzany program typu „zainstaluj i zapomnij” posiadający banalnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika.

IObit Advanced SystemCare 5 PRO potrafi zanalizować system i przeprowadzić kompleksowe czyszczenie i dopasowanie ustawień, pozwalające na wyciśnięcie z systemu maksymalnej mocy. Program czyści system z zaginionych plików, pozbywa się niechcianych danych, a także automatycznie wykrywa ponad 50 rodzajów plików-śmieci niepotrzebnie zajmujących miejsce w systemie. Znajdziemy tu także moduł pozwalający na optymalizację połączenia z Internetem.

Program zajmuje się także kondycją rejestru systemowego. Narzędzie potrafi usunąć zbędne wpisy rejestru, oraz zdefragmentować plik rejestru. Aplikacja posiada również możliwość defragmentacji dysków twardych oraz moduł odpowiedzialny za identyfikacje i wyłączenie zbędnych procesów uruchamiających się wraz ze startem systemu. Warty uwagi jest również obecny w IObit Advanced SystemCare 5 PRO moduł antyspyware pozwalające na zidentyfikowanie i pozbycie się złośliwego oprogramowania szpiegującego.

Jak zdobyć IObit Advanced SystemCare 5 PRO za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy stronę organizatora promocji i wprowadzimy odpowiednie dane w prosty formularz rejestracyjny. UWAGA! Promocja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w skutek czego serwery producenta są mocno przeciążone i mogą pojawić się problemy z otrzymaniem licencji.

Strona promocji


8 komentarzy to “IObit Advanced SystemCare 5 PRO dziś za darmo”

 1. Emmekk pisze:

  Uwaga!!! Ludzie nie instalujcie sobie tego typu programów.
  Możecie mnie za to nie lubić,ale prawda jest taka,że te
  cuda wianki rzekomo optymalizujące komputer tylko mu szkodzą.
  Coś za coś.Optymalizacja RAM odbywa się kosztem dysku twardego.
  Chyba że ktoś nie ma co z kasą robić i kupi sobie nowy dysk,bo tak lubi.Podkręcanie czyli tweakowanie powinni robić tylko zaawansowani użytkownicy komputera.Czyszczenie też zostawiam starym wyjadaczom,bo laik po czystce nie uruchomi kompa.Jeśli ktoś i tak zainstaluje sobie
  tego typu program,to może być rozczarowany,bo komputer minimalnie przyspieszy lub nawet zacznie bardziej mulić.

 2. IObit pisze:

  Hi Emmekk,this is Arwen with iobit.com. I really appreciate the comments you made. As you mentioned that Advanced SystemCare may hurt your system,I suggest you give it a shot. Actually, Advanced Systemcare has already received many favorable responses from editors and users worldwide. More information in http://www.iobit.com/awards.html. We invite you to watch close, and you won’t be disappointed.

 3. tadeusz242 pisze:

  Emmekk – ty jak to pisałeś musiałeś się zdrowo naćpać i nie wiedziałeś co piszesz. IObit Advanced SystemCare 5 PRO to jest SUPER program używam ten program od bardzo dawna i polecam go każdemu.

 4. adam pisze:

  ja już też się wyleczyłem z tego typu przyśpieszaczy.używam już tylko CC.I 0 kłopotów.

 5. Emmekk pisze:

  tadeusz242.Współczuję Tobie – naiwniaków nie brakuje.

 6. Panowie, spokojnie. =;-)

  Każdy ma trochę racji. Hee, Arwen. =;->

  Pozdrawiam!

 7. Realista pisze:

  IObit Advanced SystemCare 5 to najlepszy program do czyszczenia kompa.

 8. szufu pisze:

  nie widzę w opcjach języka polskiego, są krzaczki, węgierski i turecki nawet a polskiego nie widzę, może by tak trzeba każdego producenta co nie daje w opcji języka polskiego bojkotować?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.