IObit Advanced SystemCare 5 PRO ponownie za darmo

Dodał: admin luty - 17 - 2012

Jeżeli nie udało Wam się skorzystać z ostatniej, walentynkowej akcji rozdawniczej firmy IObit, to powinna Was ucieszyć kolejna promocja, pozwalająca na zgarnięcie  narzędzia do przeprowadzania optymalizacji systemów Windows i ich przyśpieszania. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu IObit Advanced SystemCare w wersji 5 PRO. Producent obecnie wycenia ten produkt na 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Pula promocyjnych licencji ograniczona do 10 000 sztuk.

 

IObit Advanced SystemCare 5 PRO jest rozbudowanym narzędziem pozwalającym na wykonanie kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Producent chwali się, że jest to wielokrotnie nagradzany program typu „zainstaluj i zapomnij” posiadający banalnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika.

IObit Advanced SystemCare 5 PRO potrafi zanalizować system i przeprowadzić kompleksowe czyszczenie i dopasowanie ustawień, pozwalające na wyciśnięcie z systemu maksymalnej mocy. Program czyści system z zaginionych plików, pozbywa się niechcianych danych, a także automatycznie wykrywa ponad 50 rodzajów plików-śmieci niepotrzebnie zajmujących miejsce w systemie. Znajdziemy tu także moduł pozwalający na optymalizację połączenia z Internetem.

Program zajmuje się także kondycją rejestru systemowego. Narzędzie potrafi usunąć zbędne wpisy rejestru, oraz zdefragmentować plik rejestru. Aplikacja posiada również możliwość defragmentacji dysków twardych oraz moduł odpowiedzialny za identyfikacje i wyłączenie zbędnych procesów uruchamiających się wraz ze startem systemu. Warty uwagi jest również obecny w IObit Advanced SystemCare 5 PRO moduł antyspyware pozwalające na zidentyfikowanie i pozbycie się złośliwego oprogramowania szpiegującego.

Jak zdobyć IObit Advanced SystemCare 5 PRO za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z opublikowanego tam klucza licencyjnego. Na stronie znajdziemy także odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego.

Po instalacji wystarczy uruchomić program, wybrać opcję Upgrade i wprowadzić wspomniany wcześniej klucz. UWAGA! Organizator informuje, że pula promocyjnych aktywacji została ograniczona do 10 000 sztuk!

Strona promocji

 


2 komentarze to “IObit Advanced SystemCare 5 PRO ponownie za darmo”

  1. Radek pisze:

    Niestety, to nie jest pełna wersja, to jest wersja TRIAL – na 1 rok.

  2. grzes pisze:

    To jest pełna najnowsza wersja PRO. Fakt licencja jest na rok, ale do tego czasu będzie nowa wersja programu.

    A trial cytat Wikipedia:
    „Trial (z ang. próba) – rodzaj licencji na programy komputerowe polegający na tym, że można go używać przez z góry ustalony czas (od 7 do 90 dni). Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne. Po upływie ustalonego czasu, jedyną rzeczą, na którą pozwoli program to rejestracja albo usunięcie z dysku twardego. Zazwyczaj wersje próbne rozprowadzane są na tej licencji.”

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.