Laplink PC Mover Express 6 za darmo

Dodał: admin luty - 14 - 2012

Po długiej przerwie zawitała do nas ponownie promocja przygotowana przez producent oprogramowania, firmę Laplink. W najnowszej akcji rozdawniczej do wzięcia jest produkt, który może okazać się bardzo pomocnym narzędziem podczas niekiedy stresującej operacji migracji na nowy system operacyjny. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Laplink PC Mover. Skorzystanie z tej oferty pozwoli zaoszczędzić 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do jutra – 15 lutego, do godz. 1:00 w nocy.

 

Laplink PC Mover Express 6 jest narzędziem pozwalającym na przeniesienie programów, plików i ustawień systemu podczas przesiadki ze starego na nowy komputer. Producent wskazuje również, że program ten z powodzeniem sprawdzi się podczas wykonywania procedury przywracania ustawień np. z obrazu dysku czy wykonywania aktualizacji systemu do nowszej wersji.

Laplink PC Mover Express 6 według zapewnień firmy Laplink posiada prostego w obsłudze kreatora, który przeprowadzi nas przez proces wybierania programów, plików i ustawień, które chcemy przenieść. Po przeprowadzeniu tej operacji nasz nowy komputer będzie zawierał wszystkie potrzebne nam dane, któe były przechowywane na starej maszynie. Laplink PC Mover Express 6 jest również narzędziem w pełni bezpiecznym – nie kasuje żadnych danych ze starego komputera, nie nadpisuje danych na nowym komputerze. Zyskujemy natomiast prostą funkcję pozwalającą cofnąć wykonane zmiany.

Jak zdobyć Laplink PC Mover Express 6 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i użyć przycisku Download, by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.