Paragon System Backup 10.5 SE za darmo

Dodał: admin luty - 10 - 2012

W odświeżonym serwisie rozdawniczym od DownloadCrew po dłuższej przerwie wreszcie pojawiła się kolejna promocja. Do zgarnięcia jest tym razem narzędzie do tworzenia kopii zapasowych całego komputera od firmy Paragon. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon System Backup w wersji 10.5 SE. Standardowa cena tego produktu nie ulega zmianie i wynosi 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty możemy skorzystać tylko dziś do północy!

 

Paragon System Backup 10.5 SE to łatwe w użyciu narzędzie do wykonywania zaplanowanych, automatycznych kopii zapasowych całego systemu wraz ze zgromadzonymi na komputerze danymi z możliwością definiowania indywidualnych ustawień backupu. Dzięki temu zyskujemy pewność, że w razie nagłej awarii lub przypadkowej utraty danych będziemy w stanie szybko odtworzyć potrzebne dane.

Główne cechy Paragon System Backup 10.5 SE:

  • Funkcja automatycznego backupu zabezpieczająca system i dane już w kilka chwil po instalacji produktu
  • strategia wykonywania kopii zapasowych typu „ustaw i zapomnij” – Wystarczy ustawić funkcję cyklicznego backupu a program zajmie się resztą
  • Kreator backupu zanalizuje cały system i wybierze najodpowiedniejsze miejsce do przechowywania utworzonych w programie kopii zapasowych
  • inteligentny silnik programu umiejętnie rozdziela zasoby systemowe, pozwalając na normalne korzystanie z komputera podczas wykonywania automatycznych kopii
  • prosty interfejs użytkownika i działanie programu oparte na zasadzie minimalnej ingerencji ze strony użytkownika
  • zaawansowany system powiadamiania o wykonywanych operacjach

Zmiany i nowości wprowadzone w Paragon System Backup 10.5 SE:

  • Wsparcie dla najnowszych dysków HDD. Aplikacja obsługuje dyski SSD (Solid State Drive), standard AFD (Advanced Format Drive), oraz urządzenia o pojemności 2TB+, a także nieposiadające 512B sektora.
  • Uniwersalny instalator dla obu rodzin systemów (x32/x64)
  • Zaktualizowane oprogramowanie dysku Recovery CD opartego o system Linux.

Warto również wspomnieć, że Paragon System Backup 10.5 SE jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 7. W wersji 10 programu ulepszono również kompatybilność produktu z systemami 64-bitowymi. Produkt z tej promocji nie zawiera WinPE. Program zawiera za to Rescue CD oparte na dystrybucji Linux.

Producent rekomenduje użycie programu Paragon System Backup 10.5 Special Edition na komputerze wyposażonym co najmniej w procesor 233MHz oraz przynajmniej 128 MB pamięci RAM. Wielkość pliku instalacyjnego produktu to 162 MB.

Jak zdobyć Paragon System Backup 10.5 Special Edition za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i kliknąć przycisk Download. Po krótkiej chwili rozpocznie się automatyczne pobieranie pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.