W tureckim serwisie z oprogramowaniem Yasal Program  pojawiła się kolejna akcja rozdawnicza właściciela marki ThunderSoft. Tym razem producent rozdaje swoje narzędzie do konwersji multimediów w  formacie flash do postaci standardowych plików audio. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Flash to Audio Converter w wersji 1.3.1. Producent ustalił cenę tego narzędzia na 70$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna tylko do 1 marca, do godz. 21:00

ThunderSoft Flash to Video Converter to – zdaniem jego producenta – naprawdę prostym w budowie i obsłudze narzędziem do konwersji plików flash zapisanych w formacie SWF. Aplikacja ta pomoże nam przetworzyć pliki flash w ten sposób, by wyodrębnić z nich ścieżkę dźwiękową, a następnie zapisać ją w postaci jednego z najpopularniejszych formatów zapisu plików audio: MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC, itd.

Najważniejsze cechy produktu ThunderSoft Flash to Audio Converter 1.3.1:

  • Konwersja plików SWF do formatu MP3
  • Konwersja plików SWF do formatów bezstratnych: WAV,FLAC
  • Konwersja plików SWF do formatu WMA,AC3,AAC,M4A,OGG
  • Profile ustawień
  • Manualne i automatyczne zatrzymywanie konwersji
  • Technologia konwersji w 100% zachowująca efekty pliku dźwiękowego

ThunderSoft Flash to Audio Converter 1.3.1 bez problemów uruchomimy na komputerach działających pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.45 MB.

Jak zdobyć ThunderSoft Flash to Audio Converter 1.3.1 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i korzystając z niebieskiego przycisku Flash to Audio Converter Giveaway pobrać specjalny, promocyjny plik instalacyjny programu.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.