WinX DVD Ripper Platinum za darmo

Dodał: admin luty - 13 - 2012

Zauważyliście, że dawno już nie było promocji flagowego produktu Digiarty Software? Ów producent zapewne też, bo ma dla nas właśnie walentynkową promocję swojego narzędzia służącego do rippowania filmów z płyt DVD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX DVD Ripper Platinum. Narzędzie to jest obecnie oferowane w cenie 36$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do końca najbliższego czwartku (16 lutego).

WinX DVD Ripper Platinum to oprogramowanie przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych posiadanych przez nas filmów na płytkach DVD poprzez ich rippowanie i konwersję do popularnych formatów zapisu plików wideo. Program ten był już przedmiotem tak wielu akcji promocyjnych, że stali czytelnicy nie powinni mieć żadnych problemów z przypomnieniem sobie funkcjonalności tego produktu. ;)

Dla tych, którzy chcieliby się zapoznać z funkcjonalnością najnowszego wydania produktu WinX DVD Ripper Platinum oraz z subiektywnymi odczuciami naszego kolegi, który podjął się próby przetestowania i zrecenzowania tego oprogramowania, zapraszam do zapoznania się z tym artykułem.

WinX DVD Ripper Platinum do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista , Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.5MB.

Jak zdobyć WinX DVD Ripper Platinum za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji. Oprócz zegara odliczającego czas do końca promocji znajdziemy tam odsyłacz umożliwiający pobranie pliku instalacyjnego oraz kod licencyjny, którego należy użyć podczas aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.