GOTD: 2Tware Mount Disk Image 2012 za darmo

Dodał: admin marzec - 4 - 2012

Na koniec tygodnia administratorzy Giveaway of the Day wspólnie z producentem oprogramowania, firmą 2Tware przygotowali promocję, w której do zgarnięcia jest narzędzie do montowania obrazów dysków i partycji. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 2Tware Mount Disk Image 2012. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 5 marca, do godz. 9:00 rano.

 

Tym razem w serwisie Giveaway of the Day znalazło się dosyć specyficzne i specjalistyczne oprogramowanie. Sam producent opisuje 2Tware Mount Disk Image 2012 jako narzędzie do montowania wiernych obrazów dysków i partycji w celu ich analizy pod kątem zawartości oraz systemu plików, a także w celu zapisu i odzyskiwania danych.

2Tware Mount Disk Image 2012 obsługuje dosyć egzotyczne, dla przeciętnego użytkownika komputera, rozszerzenia plików: .DD *.IMG *.DSK *.VFLAT oraz RAW. Formaty te umożliwiają idealne odwzorowanie bit po bicie całej zawartości dysku. Dzięki temu takie obrazy można później wykorzystać do przywracania i odzyskiwania danych z uszkodzonego dysku bądź partycji.

Główne cechy produktu 2Tware Mount Disk Image 2012:

  • Montowanie obrazów dysków w formatach .DD, .IMG, .DSK, .VFLAT, RAW.
  • obsługa montowania obrazów w trybie tylko do odczytu.
  • możliwość montowania obrazów z nośników wymiennych.
  • możliwość tworzenia fizycznych dysków i partycji (z sektorami o wielkości: 512, 1024, 2048, 4k ).
  • możliwość montowania obrazów partycji.
  • Integracja z Windows Explorerem.

2Tware Mount Disk Image 2012 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ Server/ Vista/ Vista x64/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.60 MB

Jak zdobyć 2Tware Mount Disk Image 2012 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.