GOTD: AcroPano Photo Stitcher 2.1.3 za darmo

Dodał: admin marzec - 20 - 2012

Dzisiaj administratorzy serwisu Giveaway of the Day mają dla nas promocję organizowaną wspólnie z serwisem AcroPano.com, dzięki której możemy zdobyć program  do łatwego tworzenia zdjęć panoramicznych. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AcroPano Photo Stitcher w wersji 2.1.3.  Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie aż ok. 100$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 21 marca, do godz. 9:00 rano.

 

AcroPano Photo Stitcher 2.1.3 jest programem, który powinien przypaść do gustu osobom zainteresowanym fotografią cyfrową, a w szczególności użytkownikom poszukującym prostego w obsłudze oprogramowania do zautomatyzowanego tworzenia zdjęć panoramicznych. Jak chwali się producent, AcroPano Photo Stitcher 2.1.3 jest w stanie szybko i dokładnie scalić sekwencję zdjęć w jedną, profesjonalnie wyglądającą panoramiczną fotografię. A wszystko to przy minimalnym wysiłku ze strony użytkownika programu.

AcroPano Photo Stitcher 2.1.3 jest w stanie automatycznie ustalić kolejność odpowiednich zdjęć i scalić je w jeden obraz. Jeśli automatyczne funkcje nie przypadną nam do gustu, aplikacja pozwala również na wprowadzanie manualnych korekt i kontrolowanie tworzenia panoramy na każdym etapie. AcroPano Photo Stitcher 2.1.3 obsługuje zapis plików wyjściowych w formatach JPEG (JPG), BMP, TIFF (TIF), PNG oraz TGA.

AcroPano Photo Stitcher 2.1.3 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w system operacyjny Microsoft Windows 98/ 2000/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.25 MB.

Jak zdobyć AcroPano Photo Stitcher 2.1.3 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: AcroPano Photo Stitcher 2.1.3 za darmo”

  1. jan pisze:

    nie można wkleic numeru seria jak to zrobic

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.