GOTD: EZGenerator 4.0 za darmo

Dodał: admin marzec - 13 - 2012

Dzisiaj w promocji serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day do wzięcia jest oprogramowanie przygotowane przez firmę Image Line Software będące narzędziem do łatwego projektowania stron internetowych w trybie graficznym. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EZGenerator wersji 4.0. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie aż ok. 130$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 14 marca, do godz. 9:00 rano.

EZGenerator 4.0 to narzędzie przeznaczone do osób chcących projektować i tworzyć własne strony internetowe bez potrzeby znajomości języka HTML i bez wymogu spędzenia dziesiątek godzin nad czystym kodem źródłowym strony. Koncepcja działania programu EZGenerator 4.0 opiera się o projektowanie w tzw. trybie WYSIWYG (ang. What You See Is What You Get czyli dosłownie tłumacząc to co widzisz jest tym co otrzymasz). Strona powstaje więc w całości w trybie graficznym, a aplikacja na podstawie naszej kompozycji generuje odpowiedni kod źródłowy, który umożliwi wyświetlanie naszej strony internetowej w pożądany przez nas sposób.

Jak zapewnia producent, w skład programu EZGenerator 4.0 weszło mnóstwo bardzo użytecznych modułów i funkcji, które pozwolą przygotować od podstaw profesjonalnie wyglądające strony internetowe. Producent wyposażył swój program w pokaźny pakiet gotowych szablonów oraz elementów graficznych, dzięki czemu stworzenie własnej witryny może zająć nawet kilka chwil.

EZGenerator 4.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 123 MB

Jak zdobyć EZGenerator 4.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.