GOTD: FilterFTP Pro za darmo

Dodał: admin marzec - 25 - 2012

Na koniec tygodnia właściciele serwisu Giveaway of the Day udostępnili akcję promocyjną prowadzoną przez firmę IN MEDIA KG, w której do wzięcia jest narzędzie przydatne dla osób często korzystających z serwerów FTP. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FilterFTP Pro  Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 65$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 26 marca, do godz. 8:00 rano.

 

Jak chwali się producent tego narzędzia, FilterFTP Pro to zupełnie nowa jakość w dziedzinie oprogramowania współpracującego z FTP. FilterFTP Pro ma oferować zupełnie nowe możliwości w zakresie transferowania danych na serwery FTP. Konkretnie chodzi tu o transmisję tylko wybranych danych w oparciu o stworzone przez nas kryteria filtrowania. Aplikacja pozwala również na wyszukiwanie i zamianę plików bezpośrednio na serwerze FTP.

Firma IN MEDIA KG deklaruje, że FilterFTP pro, posiada wszystkie niezbędne funkcje, których do tej pory brakowało nam podczas łączenia się z serwerami FTP. Jako najważniejsze spośród tych brakujących możliwości producent wymienia przede wszystkim, wyszukiwanie, edycję oraz zamianę plików bezpośrednio na serwerze FTP, bez potrzeby ich wcześniejszego transferowania na dysk twardy lokalnego komputera.

FilterFTP Pro został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.83 MB.

Jak zdobyć FilterFTP Pro za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.