GOTD: Hot Alarm Clock 2.0 za darmo

Dodał: admin marzec - 7 - 2012

Dzisiejsza propozycja administratorów serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day, pozwala na zdobycie oprogramowania stworzonego przez firmę Comfort Software Group i będącego funkcjonalną aplikacją – zegarem z alarmem. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Hot Alarm Clock wersji 2.0. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 20$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 8 marca, do godz. 9:00 rano.

 

Hot Alarm Clock 2.0, to zdaniem jego producentów, narzędzie pozwalające na zamianę komputera w funkcjonalny budzik! Jeśli zawsze marzyłeś o tym, by budzić się przy dźwiękach swojej ulubionej piosenki lub ulubionej internetowej stacji radiowej, to z pomocą tego programu zyskamy taką możliwość.  Firma Comfort Software Group chwali się, że  Hot Alarm Clock 2.0 jest bardzo funkcjonalnym i elastycznym produktem, który pozwoli na ustawianie indywidualnie definiowanych alarmów z ustalonym przez nas poziomem głośności.

Hot Alarm Clock 2.0 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Server/ Vista/ Server 2008/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.47 MB

Jak zdobyć Hot Alarm Clock 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.