GOTD: LignUp Multi Collector 2.7 za darmo

Dodał: admin marzec - 5 - 2012

Nowy tydzień w serwisie z darmowym oprogramowaniem Giveaway of the Day rozpoczął się od akcji promocyjnej organizowanej wspólnie z  firmą LingUp, która proponuje swój produkt do zarządzania wszelkimi kolekcjami. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu LignUp Multi Collector wersji 2.7. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 30$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 6 marca, do godz. 9:00 rano.

 

Dzisiejsza promocja GOTD to propozycja dla osób poszukujących wygodnego oprogramowania do zarządzania wszelkiego rodzaju kolekcjami. Jak chwali się producent, LignUp Multi Collector 2.7 pozwoli okiełznać każdą kolekcję. Aplikacja umożliwia wybór spośród kilku predefiniowanych typów kolekcji. Możemy również dowolnie edytować przygotowane przez producenta szablony bazy, by stworzyć bazę idealnie pasującą do naszych potrzeb.

Według opisów, LignUp Multi Collector 2.7 ma być na tyle elastycznym urządzeniem, że poradzi sobie z gromadzeniem danych o każdym typie kolekcji. Dodatkowo program cechuje duża liczba opcji, pozwalających na dopasowywanie baz do indywidualnych upodobań. Warto również zwrócić uwagę na łatwe dodawanie zdjęć i obrazków wprost z internetu lub kamerki internetowej, a także na możliwość generowania raportów w formatach PDF, CSV oraz HTML.

LignUp Multi Collector 2.7 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft WindowsXP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 17.6 MB

Jak zdobyć LignUp Multi Collector 2.7 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.