GOTD: SmartSleep 3.62 za darmo

Dodał: admin marzec - 17 - 2012

Dzisiaj administratorzy serwisu Giveaway of the Day mają dla nas narzędzie będące produktem firmy Dextronet, służącym do automatycznego wyłączania komputera we wskazanym czasie. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SmartSleep w wersji 3.62.  Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 20$. Aplikacja została wyposażona interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji będzie można skorzystać jedynie do dnia jutrzejszego – 18 marca, do godz. 9:00 rano.

 

SmartSleep 3.62 to proste w budowie, ale użyteczne narzędzie do automatycznego wyłączania komputera we wskazanym przez nas momencie. Jak wskazuje producent, aplikacja ta pozwala na ustawienie chwili wyłączenia komputera zarówno w postaci czasu ustalonego w sposób względny (np. za 12 minut), jak również w postaci czasu bezwzględnego (np. 12:15:00).

SmartSleep 3.62 potrafi nie tylko na całkowicie wyłączyć komputer we wskazanym czasie, ale również wykonać takie operacje jak np. wylogowanie, restart systemu, hibernacja, uśpienie systemu, wykonanie wskazanego pliku czy wyświetlenie informacji na ekranie komputera. Producent chwali się również, że produkt ten potrafi wymusić wyłączenie komputera, dzięki czemu unikniemy sytuacji gdy narzędzie nie wykonało zadania ponieważ któraś z uruchomionych aplikacji blokowała zamknięcie systemu.

SmartSleep 3.62 pozwala na planowanie konkretnych zadań za pomocą harmonogramu, dzięki czemu automatyczne wyłączanie komputera może odbywać się cyklicznie np. we wskazanych dniach tygodnia. Aplikacja to została wyposażona także w moduł umożliwiający synchronizację zegara komputera z zegarami atomowymi.

SmartSleep 3.62 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w system operacyjny Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.90 MB.

Jak zdobyć SmartSleep 3.62 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: SmartSleep 3.62 za darmo”

 1. Witam!

  Tak się składa, że raczej do ósmej czasu polskiego, po zmianie czasu w U. S. A. W związku z tym proszę o pomoc w aktywacji.

  Pozdrawiam

 2. Ma Mo pisze:

  Darmowa polska wersja to Czasowyłacznik! Polecam ma podobne funkcje.

 3. Ma Mo pisze:

  Do miłośnika kolejnictwa, proszę wyluzować.

 4. Wiem, że są inne aplikacje. Mówiłem o tej. To raczej odpowiednik, nie wersja. Tak, a ja polecam Shutter.
  O czym Ty mówisz? Prosiłem o pomoc.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.