GOTD: Tree Notes 2.53 za darmo

Dodał: admin marzec - 1 - 2012

W dniu dzisiejszym serwis z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day, rozdaje oprogramowanie do tworzenia notatek oraz wygodnego zarządzania nimi, stworzone przez firmę Dextronet. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Tree Notes w wersji 2.53. Standardowo produkt ten jest obecnie oferowany w cenie ok. 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Korzystanie z oferty będzie możliwe jedynie do jutra – 2 marca, do godz. 9:00 rano.

Tree Notes 2.53 to oprogramowanie służące do tworzenia i wygodnego gromadzenia elektronicznych notatek. Jak sama nazwa produktu wskazuje, tworzone z pomocą programu notatki organizowane są w przejrzystej strukturze drzewa. Ważnym atutem aplikacji Tree Notes 2.53 jest banalnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika oraz lekkość i niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Od wersji drugiej, Tree Notes umożliwia tworzenie załączników do notatek,w postaci plików, e-maili bądź odnośników. Załączone obiekty mogą być również osadzane i zapisywane w strukturze drzewa. Z kolei od wersji 2.50 Tree Notes wzbogacił się o możliwość tworzenia numerowanych list, wielostopniowych list, moduł sprawdzania pisowni, poprawioną funkcjonalność szukania i zamiany, a także w rozbudowane funkcje importu i eksportu danych.

Tree Notes 2.53 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000, XP, Vista, 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 13.8 MB.

Jak zdobyć Tree Notes 2.53 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.