InPaint 3.1 za darmo

Dodał: admin marzec - 23 - 2012

Właściciele firmy TeoreX nie odpuszczają i już po raz kolejny w tym roku organizują akcję rozdawniczą, w której do wzięcia jest ich sztandarowy produkt – narzędzie służące do automatycznego usuwania zbędnych elementów ze zdjęć. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu InPaint w wersji 3.1. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jest przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie internetowym organizatora promocji.

 

InPaint 3.1 to oprogramowanie do edycji zdjęć, które wyspecjalizowane jest w wykonywaniu jednej czynności – usuwaniu niechcianych elementów z cyfrowych fotografii. Program ten to produkt nastawiony na maksymalną automatyzację pracy. Wystarczy zaznaczyć niechciany element zdjęcia i kliknąć przycisk Run, a InPaint 3.1 sam zajmie się resztą.

Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm badający otocznie usuwanego elementu i generujący nowy fragment obrazka w miejsce wycinanego obszaru. Warto dodać, że według zapewnień producenta każda operacja usuwania wybranych elementów przy wykorzystaniu inteligentnego algorytmu jest unikalna i nie powtarzalna.

Wraz z wydaniem wersji 3wprowadzono kilka istotnych zmian:

 • absolutnie nowy interfejs
 • ulepszenia inteligentnego algorytmu
 • optymalizacja całego programu
 • dodano następujące wersje językowe: niemiecka, rosyjska, francuska, norweska, portugalska, hiszpańska

Niestety chociaż producent chwali się wieloma lokalizacjami językowymi wprowadzonymi do swojego produktu, to zabrakło tu polskiej wersji językowej. Miejmy nadzieję, że w następnych wersjach programu wachlarz wersji językowych zostanie poszerzony właśnie o język polski.

Zainteresowanych tematem odsyłam również do przygotowanych przez producenta programu krótkich filmików instruktażowych pozwalających na zapoznanie się z zasadą działania InPaint 3.1 – Filmy instruktażowe (w języku angielskim).

Jak zdobyć InPaint 3.1 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. Pod tekstem opisującym przedmiotowy produkt znajduje się ramka, w której słowo here stanowi odsyłacz do pobrania specjalnej, promocyjnej paczki instalacyjnej.

Strona promocji


1 komentarz to “InPaint 3.1 za darmo”

 1. Emmekk pisze:

  Program doskonale usuwa obiekt wskazany,ale pozostawia
  na zdjęciach zniekształcenia w miejscu usunięcia obiektu.
  PS radzi sobie lepiej.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.