InPaint 3 za darmo

Dodał: admin marzec - 1 - 2012

Właściciele firmy TeoreX nie dają zapomnieć o swoich produktach i konsekwentnie realizują strategię przemyślanych akcji rozdawniczych oprogramowania. Do wzięcia jest narzędzie służące do automatycznego usuwania zbędnych elementów ze zdjęć. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu InPaint w wersji 3. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas trwania promocji nie został sprecyzowany.

 

InPaint 3 to oprogramowanie do edycji zdjęć, które wyspecjalizowane jest w wykonywaniu jednej czynności – usuwaniu niechcianych elementów z cyfrowych fotografii. Program ten to produkt nastawiony na maksymalną automatyzację pracy. Wystarczy zaznaczyć niechciany element zdjęcia i kliknąć przycisk Run, a InPaint 3 sam zajmie się resztą.

Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm badający otocznie usuwanego elementu i generujący nowy fragment obrazka w miejsce wycinanego obszaru. Warto dodać, że według zapewnień producenta każda operacja usuwania wybranych elementów przy wykorzystaniu inteligentnego algorytmu jest unikalna i nie powtarzalna.

Wraz z wydaniem wersji 3wprowadzono kilka istotnych zmian:

  • absolutnie nowy interfejs
  • ulepszenia inteligentnego algorytmu
  • optymalizacja całego programu
  • dodano następujące wersje językowe: niemiecka, rosyjska, francuska, norweska, portugalska, hiszpańska

Niestety chociaż producent chwali się wieloma lokalizacjami językowymi wprowadzonymi do swojego produktu, to zabrakło tu polskiej wersji językowej. Miejmy nadzieję, że w następnych wersjach programu wachlarz wersji językowych zostanie poszerzony właśnie o język polski.

Zainteresowanych tematem odsyłam również do przygotowanych przez producenta programu krótkich filmików instruktażowych pozwalających na zapoznanie się z zasadą działania InPaint 3 – Filmy instruktażowe (w języku angielskim).

InPaint 3 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows w wersji 2000 lub nowszych. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.80 MB

Jak zdobyć InPaint 3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Jako że strona jest w języku niemieckim, koniecznym może okazać się skorzystanie z translatora.

Strona promocji


1 komentarz to “InPaint 3 za darmo”

  1. Jay pisze:

    Może słówko o Media Revolution, które do dostania jest dziś w serwisie GOTD.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.